Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2014

МИСТЕЦЬКИЙ ТУРСЕЗОН ІЗ КАВОВИМ ПРИСМАКОМ

333 та 1330 - саме ці цифри увійшли в Книгу рекордів України та стали флагманом відкриття цьогорічного туристичного сезону.
333 літри кави зварив кавовар Олег Вощинський у спеціальній турці, виготовленій для цієї DSC_0170.JPGнагоди. Латунний ківш, об’ємом 350 літрів, висотою 120 см (без горловини) і нижнім діаметром в 94 см наповнили 30-ма кілограмами перемелених зерен. Кавою а ще гігантським 100-кілограмовим тортом частували 6 тисяч кавоманів під час відкриттія турсезону.
Спеціально до кави «сушились» фотографії на відповідну тематику.
Фесиваль кави нагадав усім, що в Кам’янці кава з’явилася набагато раніше, аніж, наприклад, у відомих нині на весь світ віденських чи львівських кав’ярнях. У місто її привезли турки, тож досить символічним був візит делегації з Туреччини.
Ще один рекодр під назвою «Мости єднання», увібрав у себе силу-силенну малюнків, створених кам’янецькими дітьми. Починалася стріт-арт галерея на Новопланівському мосту й закінчувалася DSC_0164.JPGна Турецькому. Понад 4 тисячі малюнків, різні за характером, стилем і напрямком, прикрашали експозицію.
Довжина вуличної галереї становила 1330 метрів і також стала рекордною.
- Я бував у багатьох містах України та світу, але такого щирого і відкритого міста я ще не бачив, - зазначив голова наглядової ради української Книги рекордів Гіннеса Олег Іваненко.
Зауважимо, що це не перший кам’янецький рекорд, який отримав визнання й документування.
Із відкриттям туристичного сезону 2014 року кам’янчан та гостей міста привітали очільники міста та району Михайло Сімашкевич та Володимир Барановський.
Упродовж трьох святкових днів на відвідувачів очікувала виїзна торгівля, виставки-продажі, різноманітні майстер-класи, виступи творчих колективів міста. Особливо вражав майстер-клас з відтворення традиційного східного мистецтва малювання на воді – ебру та східні танці у виконанні ансамблю «DSC_0190.JPGОазис-Денс» і студії «Аджанта». Тішили глядачів і актори місцевого театру «Лінк».
Поціновувачі оперного співу мали можливість послухати уривок з міні-опери «Трубадур» Джузеппе Верді у виконанні солістки оперної сцени Олена Лютаревич та Оксани Томків.
Доповнили відкриття турсезону кілька міні-фестивалів – «Історичний пікнік» та фестиваль силового мистецтва.
3 травня Кам’янець-Подільське міське військово-історичне товариство влаштувало оригінальний пікнік у Старій фортеці. Відвідувачів дійства вчили фарбувати одяг природними барвниками, стріляти з лука, молоти борошно, виливати кулі, готувати настоянку на травах.
До відкриття турсезону долучились і організатори «Республіки», які не без допомоги меценатів та небайдужих кам’янчан створили 3D-«зебру».
У рамках відкриття туристичного сезону на знак єдності в небо було запущено повітряну кулю із синьо-жовтим прапором.

Теги: турсезон-2014, фестиваль кави

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.