Перейти на мобільну версію сайту


11.03.2016

МРІЯВ ПРО МОРЕ, А СТАВ АГРАРІЄМ

8 березня, коли прекрасна половина людства приймала вітання з нагоди Жіночого дня, свій ювілейний День народження відмічав відомий на Кам’янеччині аграрій, керівник ФГ «Велес Агро» Іван Грубі.

Містянин із народження, син відомого енергетика Георгія Грубі, економіст та юрист із двома вищими освітами Іван Георгійович не перший рік займається сільським господарством. Свого часу він проміняв професію податківця на господарника, та жодного дня про це не пошкодував. Зізнається, що перша робота була більш емоційною, нинішня ж Іван Грубіважка фізично, проте однозначно сказати, яка з них двох легша, неможливо.

- Іване Георгійовичу, як святкуєте 8 Березня?

- Спочатку отримую привітання від рідних, потім їду за квітами і вітаю всіх жінок - дружину, маму, сестру, племінницю.

- Ваш батько - відомий енергетик нашої області. Ви були «мажорним» сином?

- Скоріше, навпаки. Елемент виховання цього не передбачав. Завжди потрібно було доводити свою відповідальність. Часто надмірна увага накладає додаткові зобов’язання. У якісь критичні моменти батьки вірішували зі мною конфліктні ситуації, апелюючи до наслідків від тих чи інших моїх вчинків.

- Які оцінки приносили зі школи?

- Двієчником не був, стабільний середнячок - четвірки та п’ятірки. Навчався в 14-ій школі, яка стала гімназією. Потрапив Іван Грубіу той період, коли до радянської системи освіти намагалися запровадити якісь нововведення, наприклад, другу іноземну мову, шахмати.

- Найяскравіші спогади дитинства. Які вони?

- Перше полювання в 12 років разом із батьком. Того дня ми вполювали зайця, а мені дорослі чоловіки показували, як відбувається цей процес. Враження були неймовірні, не передати...

- У шлюбі Ви 10 років. Як познайомилися з дружиною? За що її покохали?

- Познайомилися випадково на паралельних вечірках. Покохав за нестандартний підхід до взаємовідносин. Вона тоді навчалася в університеті на психолога й на першому побаченні ніби ненароком почала мене тестувати. Коли я зрозумів, Іван Грубіщо став «піддослідним», одразу ж почав давати правильні відповіді, малюючи в її уяві образ ідеального чоловіка. Пізніше їй про все розповів, переконаний, що відносини, які базуються на недосказаності, приречені на провал.

- Ви домосід чи любитель гучних компаній?

- Перевагу надаю спокійному проведенню часу і знайомій компанії, коли знаєш, чого чекати від людей. Хтось любить пошуткувати, хтось - поспівати чи розповідати анекдоти. Намагаюся зі всіма знаходити спільну мову.

- Вмієте куховарити? Яку коронну страву готуєте?

- За необхідності можу приготувати все. Якщо готувати, то перевагу надаю м’ясу. Коронний рецепт простий: багато зелені, багато цибулі, м’ясо і спеції до смаку.

- Улюблена страва яка?

- Смажена картопля на салові з часником. Узагалі не вибагливий до їжі.

- Якщо в 12 років Ви вперше потрапили на полювання, то не виключено, що воно стало Вашим хобі?

- Вгадали. Полюємо разом із компанією на Івано-франківщині. Останній мій трофей - кабан. Маю три рушниці для Іван Грубіполювання на різних звірів. Рибалку не люблю, це для мене трохи нудне заняття. Взагалі полюбляю активний відпочинок.

- Вільний час проводите також активно?

- Однозначно. По можливості, якщо є час і натхнення, витрачаємо його на подорожі - від напівдикого туризму до цивілізованих поїздок за кордон. Разом із дружиною побували в Болгарії, Туреччині, часто подорожуємо Україною. Улюблені рідні місця - це Ужгород, Львів, нестандартні гірські маршрути Карпат. Подобається Одеса, особливо її міська частина.

- Якому виду спорту надаєте перевагу?

- Часто активне полювання замінює серйозне тренування. А взагалі люблю плавати. Хоч маю абонемент у спортзал, але ще ні разу туди не потрапив, можливо, до осені виберуся. Це, звичайно, жарт.

- Ваше життєве кредо чи девіз?

- Поменше кусай на довше вистачить.

- Що найбільше цінуєте в людях?
- Порядність.

- Дружба для Вас - це...

Асоціація- Здатність поступитися власними інтересами на користь товариша.

- Маєте домашніх тварин?

- Так, рудого кота і середньоазіатську вівчарку алабая, якого звуть Бек. До речі, цю породу любить і мій батько.

- Де Ви відчуваєте себе максимально комфортно?

- Там, де мене раді бачити.

- Який подарунок для Вас найцінніший у житті?

- Найцінніший подарунок - це виховання і життєві цінності, які прищепили мені батьки.

- Іване Георгійовичу, якби не займалися сільським господарством, тоді яку би професію обрали?

- Швидше за все, щось, пов’язане з морем. У школі мріяв стати водолазом, навіть планував вступити у морське училище, але не склалося, можливо, така доля.

- Життя треба прожити так, щоб...

- Не було соромно.

- І наостанок, про що мрієте?

- Про можливість спокійно працювати, жити в нормальному суспільстві, щоб поруч була сім’я. Одним словом, про нормальні людські цінності, можливо, банальні, але такі життєво необхідні.


Теги: Іван Грубі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.