Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2013

МОЛОДИМ У НАС ДОРОГА

У неділю молодь відзначатиме своє свято. О 17.00 в залі Магдебурзького права пройдуть молодіжні літературні читання. Через годину на тому ж місці можна буде подивитись презентацію молодіжного документального фільму «4 аспекти хіп-хоп культури».
О 17.00 на площі Польський ринок пройде молодіжний благодійний аукціон «Фото-сушка». А о 18.00 запалюватиме «Клітка» - саме тут пройде фінал конкурсу вокалістів «ГОЛОС МІСТА». Завершиться День молоді розважаньою програмою «Сейшн - 2013» на площі Польський ринок.
Якщо ти молодий, перед тобою відкриваються безмежні перспективи, тобі під силу будь-які перешкоди. Та чи маєш ти з кого брати приклад? На кого нині рівняється наша молодь? З таким stattia_18.11.jpgзапитанням ми звернулися до кураторів гуманітарної сфери міста - заступника міського голови Василя Сукача та директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи.
- Як на мене, то варто брати приклад з молодого й перспективного Андрія Зайця, - каже Альона Леонідівна. - Він великий патріот міста, активний молодий лідер. Організатор фестивалю «Республіка» Андрій Зоїн - це приклад молодої людини, яка не лише розуміє, що таке суспільство, а й може його творити. Андрій має унікальну здатність гуртувати навколо себе людей. Вважаю, що за такою молоддю майбутнє.
- Не можу виділити когось одного, - зазначив Василь Олександрович. - Як на мене, в нас золота молодь, активна, ініціативна. Й за нею - майбутнє.

Теги: День молоді, Альона Кузема, Василь Сукач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.