Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2012

МЕБЛІ ПОДАРУВАЛИ. БЮДЖЕТ НЕ ПОСТРАЖДАВ

Приймальня міського голови, після його переїзду з другого на третій поверх, набула нового обличчя. Старі меблі IMG_0590.JPGвивезли, натомість придбали нові, сучасні і досить зручні. Так, додавши трохи стилю хай-тек, приймальня мера стала ближчою на крок до Європи, принаймні, за своїм зовнішнім виглядом.
IMG_0593.JPGНа придбання нових меблів з міського бюджету не було витрачено жодної копійки. Про це наголосив міський голова під час однієї із прес-конференцій. Також Михайло Євстафійович зазначив, що оновлений інтер’єр приймальні - це подарунок. Правда, чий, не уточнював.
На «Президенти», певне, мода. Адже як інакше пояснити, що у приймальні мера був IMG_0589.JPGпомічений настільний набір «Президент», практично такий же, як і в його заступника Сергія Бабія. Про цей атрибут робочого столу ми писали кількома тижнями раніше, та IMG_0591.JPGнагадаємо, вартість його становить більше 5 тисяч гривень. Єдиний ньюанс, що така не дешева річ знаходиться на столі у секретаря міського голови і його заступника... Ієрархічна грань помітно стирається.
Схоже на те, що секретарю Михайла Сімашкевича і Григорія Горшунова (перший заступник міського голови), дісталося у спадок крісло від одного із попередніх мерів. Хоча, не виключено, що це обман зору...
І ще, якщо хочете потрапити до міського голови, телефони залишайте у секретаря. Принаймні, табличка на секретарському столі вам про це нагадає.

Теги: світське життя, Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.