Перейти на мобільну версію сайту


08.06.2018

МАЄМО ЩЕ ТРЬОХ ФІНАЛІСТІВ

голос-комКонкурс-фестиваль «Голос громади» добіг до свого екватора. Традиційно, в неділю, журі та громада обирала фіналістів. Цього разу визначилися з одразу трьома переможцями – із сіл Великозалісся, Малозалісся та Киселівки.

Загалом у конкурсному відборі взяли участь 13 конкурсантів.

голос-ф.ВеликозаліссяСемеро вокалістів змагалися за право представляти Великозалісся у фіналі «Голосу громади». Конкурс розпочала кухар місцевого ДНЗ «Лелеченька» Тетяна Подшивалова (на фото праворуч), за яку в результаті громада віддала найбільшу кількість голосів. Із 42 балами від журі та 27 – від громади Тетяна в підсумку набрала найбільшу кількість балів зі всіх великозаліських конкурсантів – 69.

Чудовими й гідно оціненими журі та глядачами були виступи Галини Драчової, завідувача Малозаліським сільським клубом, та соцпрацівниці Великозалісся Наталії Тімакіної. Не відставали від них Галина Бурковська, оператор підземної галереї «Будіндустрії»; Олена Продан, фельдшер Великозалісся та юриста за професією Марини Ткачик.  

голос-ф.МалозаліссяП’ятеро вокалістів-аматорів із Малозалісся виклалися наповну. Звичайно, комусь не вистачало сценічного досвіду, хтось від хвилювання збивався з тональності, але атмосфера в залі трималася на високій ноті. Є ще над чим попрацювати Аліні Драчовій, Катерині Верховій та Ганні Кохан. Валентина Верхова – незмінний клубний дизайнер і модельєр Малозалісся вразила присутніх вишуканою сукнею, пошитою власноруч спеціально для фестивалю «Голос громад». Та найбільше оплесків серед малозалісянських виконавців зібрала Євгена Відецька (на фото лыворуч). Пенсіонерка, мати Героїня, яка виростила п’ятьох дітей, неймовірно запальна й енергійна Євгена Відецька надзвичайно любить співати. Попри вічну зайнятість, за численними домашніми клопотами, не забуває про пісню. Колись співала в молитовному будинку, а тепер у сільському клубі села Мале Залісся, в ансамблі «Золота мелодія». Все життя Євгена Степанівна мріяла співати, і ця мрія здійснилася. Максимальних 50 балів підтримки від журі та 66 голосів громади отримала фіналістка. Загальний результат – 116 балів. 

голос-ф.КиселівкаЛише двома конкурсантами було представлено село Киселівка, хоч спочатку на участь у конкурсі зареєструвалося п’ятеро. На жаль, троє вокалістів з поважних причин не змогли потрапити на конкурсний відбір. У результаті глядачі й журі обирали між Ніною Ціхоцькою, робітницею «Будіндустрії», та Богданою Мороз, лікарем-інтерном ЦРЛ. Від обидвох більше балів отримала Богдана: 41 бал від журі та 80 голосів глядацької підтримки. Тож, Богдана Мороз (на фото ліворуч), сподіваємося, гідно представить Киселівку у фіналі «Голосу громади».

Обирати фіналістів конкурсу-фестивалю «Голос громади» серед аматорів сцени надзвичайно складно. Адже своєю оцінкою ти хочеш і вказати на певні помилки вокаліста, й водночас підтримати його. Суддівство – не така проста річ, як здається. 

голос-113 конкурсантів із Великозалісся, Малозалісся та Киселівки дали у неділю гідний концерт як для людей, які абсолютно не професіонали сцени, а хтось взагалі виступав перед такою кількістю глядачів уперше. У таких селах хоч трішечки співочий талант збирають по крупинках. Погодьтеся, не кожен сільський клуб може дозволити собі утримувати художнього керівника. Здавалося, навіщо він потрібен. А, може, клуб у селі – це єдине, що залишилося. Єдина надія. Досить часто так і є насправді.

На концерт йдуть усім селом. Кидають всі свої справи, бо треба співати. Вчора, до прикладу, чекали на одну з вокалісток, яка, уявіть собі, видоїла чотири своїх корови, одну сусідчину – разом рахуйте п’ять, швиденько одягнула концертну сукну і примчала співати.

Від організаторів та журі «Голосу громади» всім конкурсантам надзвичайна подяка. Ви просто неймовірні і вже переможці. Вийти на сцену і заспівати – це вже перемога, велика перемога над собою!

голос-2На завершення свята всі учасники отримали подарунки та грамоти від голови Гуменецької громади Інни Абдулкадирової та старости вищезгаданих сіл Віри Чистяк.

– Кожне село має свого неперевершеного переможця, який гідно буде відстоювати сам себе і свій населений пункт у фіналі «Голосу громади», – підсумував своєрідний екватор конкурсу-фестивалю голова журі Володимир Кусік. – У гарному піднесенні працюють заклади культури, в яких проходять конкурси. З великою відповідальністю усі ставляться до конкурсних вимог. Спостерігається і велика активність жителів громади, які залишають всі свої справи та наповнюють зали клубних закладів, адже їхній голос також має велике значення. Думаю, до кінця цього конкурсу буде ще білше талановитих співаків.

голос-3Не лише конкурсанти хвилювалися, готуючись до «Голосу громади». Велика відповідальність лягла на плечі завклубів Лілії Бурої, Сергія Шпиндюка і подвійна – Галини Драчової, яка не лише організувала виступ вокалістів-аматорів із Малозаліського клубу, а й сама брала участь у конкурсі, представляючи рідне село Великозалісся.

Організатори конкурсу-фестивалю «Голос громади» дякують за підтримку Гуменецькій сільській раді на чолі з сільським головою Інною Абдалкадировою, нашому невтомному журі, яке щотижня жертвує свій законний вихідний на благо розвитку культури на селі – Володимиру Кусіку, Аліні Кусік, Олександру Слободяну, Наталії Яцемірській та Тетяні Наголюк; інформаційному партнеру газеті «КЛЮЧ», спонсору головного приза телевізора – магазину «Квартал техніки» та всім жителям громади, які вболівають за культурний розвиток населених пунктів.

голос-4 голос-5 голос-6 голос-7

голос-8 голос-9 голос-10


Теги: "Голос громади", с.Малозалісся, Великозалісся, Киселівка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.