Перейти на мобільну версію сайту


25.08.2017

ЛІТО ПРОЛЕТІЛО, СПОГАДИ ЗАЛИШИЛО

Леся БичокАліна ЗелінськаВ Америці на одному з популярних шоу започаткували кавуновий квест. В соціальних мережах за хештегом #watermelonchallenge користувачі публікують фотографії, де в якості вбрання виступають баштанні культури. Працює це так: вирізаєте вбрання з кавуна чи дині і фотографуєте кого заманеться.

Цей цікавий та по-справжньому емоційний квест дістався і до України. Його популярність розсте з шаленою швидкістю, а все тому, що люди охоче діляться емоціями, заразом і креативлять.

Минулого тижня подібний квест оголосили й ми, при цьому вийшовши за кавуново-диньові рамки. Адже спогади про літо-2017 можна залишати в будь-чому, до прикладу, в квітах, запашному напої, персиках чи навіть піці. Можна в іграшковому будиночку, про який мрієш, чи у кросівку, який слугуватиме замість автівки...

Фотографії, які надходили нам у соціальних мережах за хештегами #watermelonchallenge, #шопопалоквест, #хочу_в_газету, додавали ще більше позитиву й сонячного настрою. Найбільш активними були жителі Слобідки-Гуменецької, котрі, здавалося, зі швидкістю звуку передавали естафету по населеному пункту.

Спробуйте і ви здивувати увесь світ своєю фантазією та залишити на пам’ять про літо-2017 яскраві спогади.

Ми все ще чекаємо на ваші фотографії за хештегами #watermelonchallenge, #шопопалоквест, #хочу_в_газету, або ж на електронну пошту газети «КлюЧ»: info@klyuch.com.ua

#шопопалоквест Валерія і Яна Діана Сноз

Юлія Шатровська Ірина Сороката Інна Довгопол

Олена Іванашко Соломійка Рарицька Світлана Антонецька

Ольга Поліщук Олена Крайняк Марина Дячук


Теги: літо-2017, шопопалоквест

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.