Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2019

КУЛЬТУРА ВІДРОДИЛАСЯ

колодіївка-116 лютого у с.Колодіївка відбулася незвична подія – відкриття культурного закладу у відремонтованому адмінприміщенні сільської ради.

Село, в якому проживає майже 800 жителів, довгий час перебувало в культурній ізоляції. Колись Колодіївка мала будівлю клубу, яка належала радгоспу «Колодіївський», але приміщення було продано та облаштовано магазин, який діє і дотепер. Після об’єднання в Китайгородську ОТГ, вирішуючи проблемні питання кожного села, керівництво громади вирішило пристосувати під сільський клуб найбільшу кімнату адмінприміщення сільської ради. Ремонтні роботи тривали майже рік. І в результаті – проведено сучасний ремонт, встановлено енергозберігаючі вікна, повністю переобладнано актовий зал, обладнано сцену, проведено опалення, закуплено нові стільці, жалюзі. Сьогодні приміщення клубу не впізнати. Кошти на ремонт осередку сільської культури були виділені з бюджету Китайгородської сільської об’єднаної територіальної громади. 

колодіївкаНа оновлення закладу витрачено чимало сил задля того, щоб місцеві жителі мали змогу в комфортних умовах проводити святкові заходи та дозвілля. Привітати Колодіївку з гарною подією та перерізати святкову стрічку на честь відкриття оновленого клубу завітали люди, без яких це свято не відбулося, адже саме вони були ініціаторами ремонту – це сільський голова Юрій Безродний та староста села Ольга Беззубенко.

Юрій Васильович подякував усім, хто доклав зусиль у проведенні ремонтних робіт, та закликав громаду до активної роботи, спрямованої на відновлення та розвиток культурно-мистецького надбання краю. 

– Без перебільшення сьогодні маємо визначну подію не лише для села, а й для всієї об’єднаної територіальної громади, – зауважив очільник. – Відтепер життя у селі Колодіївка ще більш пожвавиться, адже оновлений клуб стане не лише місцем для проведення концертів, зустрічей, а й гуртуватиме людей за їхніми інтересами, залучатиме дітей до виявлення своїх талантів і здібностей.

колодіївка-2На новенькій сцені першими виступили найменшенькі жителі с.Колодіївка – вихованці Колодіївського ДНЗ «Віночок», талановита молодь, учні та вчителі Колодіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За гарною українською традицією, яка успішно підтримується впродовж створення Китайгородської сільської об’єднаної територіальної громади, на свято із музичними привітаннями завітали гості із сусідніх сіл – переможець КВК-2018 команда з с.Дерев’яне «В яблучко», фольклорний колектив «Рогізнянка» с.Рогізна, бібліотекар с.Вихватнівці.

Залишається лише побажати, щоб в сільському клубі завжди було багатолюдно, щоб кожен мав змогу тут отримати культурне збагачення та приємні враження від культурних заходів.

Прес-служба Китайгородської ОТГ.


Теги: м.Колодіївка, відродження культури

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.