Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

КУДИ Б НЕ ЙШОВ, А ВСЕ З БАРСЕТКОЮ

Виявляється, директор історичного музею-заповідника Віктор Травінський фанат чоловічих сумок, або ж, як їх в народі називають, барсеток. Із цим суто чоловічим аксесуаром Віктор Степанович скрізь, куди би не прийшов. За таку любов до речей, одного разу він навіть поплатився. Квн-щики спародіювали пана Травінського, а головною фішкою номера була… звичайно, барсетка.
1.JPGЩо ж носить у ній Віктор Степанович, вирішив перевірити «Таблоїд». Люб’язний директор музею без зайвих вагань показав вміст барсетки.
- Тут у мене все необхідне, - розпочав він. – Я взагалі люблю носити сумки. Бажано, щоб вони були великими. А з барсетками товаришую двадцять років. За цей час змінив їх десять.
Отож, перше, що, на думку Віктора Степановича, має бути у барсетці, - це2.JPG документи, які посвідчують особу. У директора мавзолею, ой, перепрошую, музею завжди при собі паспорт і робоче посвідчення. Купа візитівок – і власних, і чужих. Мобільний телефон, без «понтів» і «наворотів» - звичайний «Nokia».
Далі – ключі від дому, робочих кабінетів, і, звичайно, від брами Старої фортеці. Є портмоне з грішми.
- Люблю, щоб під рукою було дві-три ручки. – додає Віктор Степанович. – Маю калькулятор.
- Це навіщо? Маєте ж телефон, в якому є калькулятор. Хочеться зайве таскати?
- На цьому я рахую скільки туристів приїхало відвідати місто, - сміється.
На світ Божий з’являється ліхтарик. Каже директор музею, що це не менш важлива річ, як і складаний ніж, якого дістає слідом. Хочеш спуститись у підземелля, перевірити, чи всі експонати на місці, - ліхтарик у руки і гайда.3.JPG
Є у барсетці пана Травінського дві-три флешки, два-три види жуйки (обов’язково фруктові, улюблені) а також невеличкий записничок. А, виявляється, Віктор Степанович ще той перестрахувальник – майже все у нього по дві-три…
4.JPGУ барсетці, як у рукавичці, знайдеться місце для всього важливого. Є тут список працівників музею з днями їхніх народжень і мобільними телефонами. Поміж різними дрібницями причаївся символ щастя. Маленький камінець з діркою, який Віктору Степановичу подарував один із співробітників. З цим камінцем він не розлучається.
У окремому відділі барсетки знаходять лейкопластир і таблетки для нормалізації тиску. Директор музею курець, тож пачка цигарок – невід’ємний атрибут барсеточного інтер’єру. Каже, що викурює не більше 5-7 цигарок щодня.
А ще у сумці Травінського є… ложка для взуття. Де роззувається пан директор - невідомо, але запас має бути. Навіть ложок. У гості зі своєю ложкою – чому би й ні?
Ну і насамкінець – навушники.
- Питаєте навіщо? – дивується Віктор Степанович. – А я щодня ходжу пішки на роботу. Це з мікрорайону до Старого міста майже 5 км. Слухаю музику, в основному радіо «Ретро-ФМ».
За підрахунками загальна вага барсетки становить 3 кг.
З музикою в вухах, 3-ма кілограмами в руках, щодня зранку Віктор Травінський чимчикує до музею.

Теги: світське життя, Віктор Травінський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.