Перейти на мобільну версію сайту


03.03.2017

КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ У САДОЧКУ №30

виховатВихователем року визнано Тетяну Лубко із ДНЗ №30. Конкурс професійної майстерності «Вихователь року» завершився 27 лютого, а проходив він у ІV етапи. Загалом учасники цього конкурсу презентували свої знання, вміння, креативність, ерудицію, педагогічну майстерність.

У першому – вони представляли творчу роботу. Тетяна Романівна презентувала «Формування основ економічної культури дітей старшого дошкільного віку», у другому етапі вихователька пройшла тестування в 25 питань, у третьому вона провела майстер-клас, використовуючи технологію квесту щодо ознайомлення дітей зі світом економіки. 

У четвертому – Тетяна Романівна проводила заняття не зі своїми вихованцями, а з дітьми ДНЗ №23 на тему «Озирнемося всі довкола: «Світ, який же ти чудовий». До них на заняття завітав Лунтик, з яким вони подорожували світом і спілкувалися на тему: «Що таке РАДІСТЬ?».

Вони проводили досліди, розв’я­зували логічні завдання, подорожували у світ емоцій, «відвідали» 3D-театр, подружилися з дітками із інших дитсадків. 

Друге місце виборола Світлана Кузьмінська, вихователь ДНЗ №9, і Наталія Кічковська, вихователь ДНЗ №21, третє місце – Людмила Романюк, вихователь ДНЗ № 5, та Неоніла Кравчук, вихователь ДНЗ №20.?

Теги: вихователь року, ДНЗ №30

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.