Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2012

КРАЩЕ В КАПЕЛЮШКУ, АНІЖ ОГОЛЕНОЮ

Тетяна ОчеретенкоЩотижня бажає нам здоров’я та гарного настрою ведуча місцевої програми «Здоров’я Тетяна ОчеретенкоВам бажаємо...», головний лікар міської дитячої поліклініки, депутат міської ради Тетяна Очеретенко. Тетяну Юхимівну без перебільшення можна назвати екстравагантною жінкою. Вона вміє зі смаком одягтися, знає в цьому толк, а ще має чудову колекцію капелюшків.
Звідки такий потяг до головних уборів, намагався з’ясувати «Таблоїд».

Тетяна Очеретенко- Капелюшок, на мій погляд, це атрибут, що доповнює одяг модної і стильної жінки у всі часи й століття, - каже Тетяна Очеретенко. - У своєму житті перші капелюшки я тримала в руках і роздивлялася у шафі своїх бабусі й матері. Вони прекрасно в’язали, вишивали, шили. Капелюшки були різних фасонів: хутрові з бубонами, в’язані берети, фетрові з полями і без них. Їх прикрашали шпильки, брошки, аплікації, бісер, квіти, буси, банти і, навіть, пір’я.
Тетяна ОчеретенкоПро жіночу красу, одяг, стиль я дізнавалася з книжок, журналів «Советское кино», Тетяна Очеретенко з чоловіком Володимиромекранізованих творів класиків: «Євгеній Онегін», «Три сестри», «Війна і мир», «Американська трагедія» та багато інших.
Жінки тієї епохи виглядали інтелігентно, вишукано, скромно і ніжно. Я не думаю, що мої погляди старомодні, просто ті традиції, світосприйняття і мораль мені більше до вподоби.
- Тетяно Юхимівно, не відкрию секрету, якщо скажу, що Вас порівнюють з відомою мама Аллателеведучою програми «Світське життя» Катериною Осадчою. Як Вам таке зрівняння?
- Мені подобається ця сучасна, вишукана жінка без комплексів, але мій прототип - цебабуся Поліна Тетяна Ларіна та Анна Кареніна.
- Щодо комплексів, Ви б погодилися знятися для модного журналу оголеною?
- На обгортках журналів і газет я хотіла б бути одягнена в капелюшок з квітами і мереживом, аніж бути зовсім голою. До речі, медики радять припинити масове тиражування оголених дівчат, тому що вважають це однією з причин зниження потенції в чоловіків, навіть у молодому віці. Доречним буде жарт про сучасні метаморфози: раніше, щоб побачити в жінки зад, необхідно було зняти труси, а сьогодні, щоб побачити труси, необхідно розсунути зад...
- Метаморфоза в точку! Тетяно Юхимівно, колекцію капелюшків маєте велику?
- Так, маю багато, але значно менше, ніж в Катерини Осадчої. Є необхідні, що захищають від холоду й спеки. А якщо говорити про декоративні, то таких більше тридцяти. Різняться вони фасоном, Тетяна Очеретенкокольором, матеріалом. Їх можна використовувати тільки з певним одягом. Купувала я їх у Тетяна Очеретенкорізних містах і, навіть, країнах. Коли одягаю, або приміряю, згадую, наприклад, Київ, Одесу, Вінницю, Львів, Дніпропетровськ. Останніх два капелюшки купила на Сорочинському ярмарку в Миргороді.
- Скільки грошей витрачаєте на такі аксесуари?
- Це приблизно 100-200 грн. Маю кілька капелюшків, яких привезла з Європи. Одного купила в берлінському універмазі, іншого - в Парижі. Їх вартість 20-25 євро. Ті, хто мене добре знає, розуміє, що для мене щастя не в грошах і капелюшках. У кожної людини має бути свій стиль в одязі, поведінці, власні уподобання і захоплення. Я дякую вашій газеті, що запитуєте,
показуєте, демонструєте різні цікавинки в нашому житті та навколо нас. А наостанок хочу розповісти анекдот про капелюха.
Чоловік, перебуваючи у відрядженні, вирішив придбати дружині у подарунок бюстгальтер. У відділі жіночої білизни просить у продавчині бюстгальтер 56-го розміру.
- Мужчина, а чим Ви міряли? - із здивуванням запитала та.
- Капелюхом!
Дорогі чоловіки, використовуйте капелюхи за призначенням.

Теги: світське життя, Тетяна Очеретенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.