Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2012

«КОРОВАЙ, КОРОВАЙ, КОГО ХОЧЕШ ВИБИРАЙ...»

У одному із попередніх номерів ми писали про відомих холостяків Кам’янеччини. Настав час і для холостячок. Хоча, можливо не дуже гарне слово підібрали для панянок, але емансипована сучасна жінка не образиться, почувши таке на власну адресу. Що зробиш, коли час такий настав, коли жінка в палаючий будинок ввійде, коня на скаку зупинить, і ще цілу купу речей переробить…
Серед жінок–депутатів міської ради є декілька незаміжніх представниць. Наприклад, регіоналка Олена Чубайко, заступникОлена Чубайко директора Інституту бізнесу і фінансів ПДАТУ з напрямку «Менеджмент», кандидат Наталія Кіященкоекономічних наук. Олена Віталіївна колись вже встигла вийти заміж, але в житті як на довгій ниві – не з кожною людиною щастя побудуєш. Від шлюбу у пані Чубайко є донька, яка в квітні минулого року подарувала їй онучку Даринку. Та це не заважає зарахувати нам молоду бабусю до списку потенційних наречених. Так саме, як не заважає це зробити із відомими депутатками Наталією Кіященко, Надією Гулько.
Перспективною за усіма характеристиками нареченою є ще одна депутатка, до речі, не одного скликання, Наталія Мерінова. Наталія Володимирівна на весільний рушничок ще жодного разу не ставала, та й, вочевидь, не надто поспішає. Певне, живе за сучасними стандартами, коли спочатку будуєш кар’єру, а вже потім «обростаєш» сім’єю та домашніми турботами. Не виключено, що Наталії Меріновій буде трохи складно знайти достойного нареченого. В першу чергу, через те, що вона самодостатня, успішна та сильна жінка. А де в наш час знайти Наталія Меріновасильного, сильнішого вдвічі чоловіка для спільного життя? Безумовно, що слабкі чоловіки їй ні для чого.
Віра ШпильоваДо Наталії Мерінової вдало підійде афоризм: «Красивая, умная, независимая, обеспеченная. Никого не ищу, просто хвастаюсь...».
Щось подібне можна і сказати про нашу колегу, відому в місті журналістку, редактора інформаційного порталу «ВжеІнфо» Вероніку Власюк. У бік Вероніки поглядають чимало чоловіків, та її немає часу «займатися дурницями». Наразі журналістка робить кар’єру й на освітянській ниві, планує найближчим часом здобути науковий ступінь.
Поклала себе на вівтар «Кам’янець-Подільського вісника», пожертвувавши створенням сім’ї, ще одна наша колежанка – Катерина Медвідь.
А от завидною нареченою раптово стала цього року, знову ж таки, колега (нічого не вдієш, журналісти публічні люди) Віра Шпильова. Щоправда, невідомо, чи Віра Філимонівна колись згодиться глянути в сторону ДРАЦСу, але принаймні сьогодні вона – перспективна дама. Нещодавно партія «Удар» визначилася із її кандидатурою від нашого округу в народні депутати України.
Так що, наречена з ймовірною київською пропискою – досить вдалий варіант.Вероніка Власюк
Не побачили ми обручки на пальці у начальника міського управління праці та соцзахисту населення Людмили Позинюк. Холостякує нині й відома комунальниця міста – начальник ЖЕКу №2 Елеонора Роговська.
Однією ногою у холостяцькому житті і «рупор» міського голови - прес-секретар Яна Мельничук. Майбутнє заміжжя Яни оповите суцільною таємницею та інтригою.
Чомусь так складається, що жінок-холостячок більше, аніж цієї ж категорії чоловіків. Можливо, тому, що жінка швидше може дати раду собі й оточуючим, витриваліша, сильніша, зрештою, самодостатня.
Можливо, серця цих панянок і зайняті, але навряд чи вони будуть їх віддавати у перші-ліпші руки. Не той час настав…

Теги: Вероніка Власюк, Віра Шпильова, Наталія Мерінова, Олена Чубайко, Наталія Кіященко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.