Перейти на мобільну версію сайту


16.08.2019

КНИГИ, ЯКІ ПРОФІНАНСУЮТЬ

книгиУ міській раді визначилися із книжковими виданнями, випуск яких частково профінансується з міського бюджету. Обирали серед пропозицій, що взяли участь у конкурсі, оголошеному виконкомом, відповідно до «Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в місті Кам’янці-Подільському на 2018-2020 роки».

Цього разу на розгляд експертної ради надійшло п’ять видань від кам’янецьких авторів. Це збірка «Кам’янець ліричний» у співавторстві членів творчого об’єднання «Ліра», упорядником якого стала Неля Лещинська. Видання об’єднує численні рядки віршів, легенд, гуморесок та прози. Із художньої літератури в конкурсі взяли участь також перший том поетичних творів письменника й науковця Івана Прокоф’єва та книжка подільського художника, поета Миколи Панасюка, що складається з графічних робіт і поетичних мініатюр. Запропонований для фінансування був і російськомовний роман «Молчание камня в вечности судеб…» Наталі Лещинської, однак члени експертної ради не підтримали його для фінансування з місцевого бюджету. Це рішення прийняли відповідно до концептуальних засад Програми підтримки книговидання, де вказується, що державна політика у видавничій справі спрямовується на підтримку розвитку національного книговидання, наповнення україномовними виданнями ринку, фондів бібліотек, забезпечення потреб навчальних і наукових закладів, підприємств, установ і організацій необхідними виданнями державною мовою.

Натомість перевагу експертна рада надала книжковому виданню «50 років у творчому вирі» Катерини Дегтяр. Адже видання висвітлює 50-ти річну історію розвитку дитячої художньої школи нашого міста і фактично є цілим проектом, який презентує мистецьку сферу Кам’янця. Саме тому ця книга стала головним переможцем конкурсу і, за рішенням ради, отримає 80% планової вартості видання. Також частину коштів для випуску отримають і книги «Кам’янець ліричний» та збірка творів Івана Прокоф’єва, між якими розділили решту суми, виділеної на програму.

Прес-служба міської ради.


Теги: відібрали книжкові видання, випуск яких частково профінансується з міського бюджету

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 3
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуваимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.