Перейти на мобільну версію сайту


22.09.2017

КІПР ГОТУЄТЬСЯ ДО ВИСТАВКИ

кіпр-1Що може бути краще для митця за походи до мальовничих куточків природи та створення яскравих етюдів побаченого? Будь-який досвідчений художник чи початківець скаже, що нічого більш вражаючого, хвилюючого і захопливого майже немає. На природі знаходять себе, тут добре видно тих, хто готовий підставити плече, сюди йдуть, аби відволіктися, відпочити від галасу сучасної буденності й відчути подих природи. А якщо ти ще й можеш передати фарбами на полотні побачене, усе, що вражає, – це неймовірні відчуття!

Своїми враженнями від АРТ-походу на Кіпр, який організувала київська художня студія FUZA, поділилася місцева художниця Юлія Степанюк, методист районного Будинку школяра відділу освіти Кам’янець-Подільської РДА.

– З організаторами АРТ-походу мальовничими куточками цього надзвичайного острова Юрієм та Анастасією Бондарчук ми познайомилися завдяки VII Всеукраїнському фестивалю писанок, який проходив у Києві навесні, де моя писанка «Життєвий шлях» потрапила в сотню найкращих, – розповідає Юлія. – Після цього я й отримала запрошення. АРТ-похід на Кіпр став для мене чимось незабутнім! Організатори обрали маршрут, завдяки якому учасники походу змогли відвідати безліч цікавих місць уздовж усього Південно-Західного узбережжя Кіпру – від міжнародного аеропорту Ларнаки, до Лімассолу, Пафосу, Корал Бей, Пегеї аж до півострову Акамас та Полісу.

Одне з найчарівніших місць на всьому Кіпрі – це Купальні Афродіти, які знаходяться на території заповідника Акамас. У легендах говориться, що саме тут Афродіта приймала водні процедури, а також зустрічалася зі своїм коханим. Купальню оточують мальовничі зарості, а над напівкруглим ставком нависає вапнякова скеля, створюючи природну покрівлю. Багато мальовничих місць Кіпра пов’язані з богинею кохання Афродітою, адже за легендами саме цей острів є її батьківщиною, тут вона вперше з’явилася на світ, вийшовши з морських хвиль. І досі багато споруд носять її ім'я. 

Захоплює і стародавнє місто Пафос, яке є одним з найважливіших археологічних пам'яток Кіпру. Його пам'ятники були внесені до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Мозаїки Неа-Пафос – одні з найдивовижніших у світі.

кіпрЦікавим є і пляж Лара, наполовину дикий і дуже особливий. Саме сюди припливають велетенські середземноморські черепахи відкладати яйця і продовжувати свій рід. Через кладки яєць тут не дозволено користуватися пляжними парасольками, де-не-де пісок обгороджений і місце помарковане: «Не турбувати. Тут кладка яєць черепахи». Ще було безліч прекрасних місць, які відвідала група українських художників протягом 8-12 вересня і де зупинялися, аби створити неймовірні етюди. 

Малювати на природі – найбільша насолода для художника. Писати картини в оточенні теплого моря, красивих скель та пляжів – подвійне задоволення. Тому учасники походу старалися зловити кожен момент і перенести його на своє полотно.

– Особливо цікаво було творити в темряві з ліхтариком на чолі – додає Юлія Степанюк. – Моя творча робота «Нічне сяйво» всім припала до душі, адже вона була створена з надзвичайним захопленням мальовничою природою нічного Кіпру.

Також прекрасним результатом походу художниці є її роботи «Хвилі», «Камінь Афродіти», декілька незавершених олійних етюдів, безліч начерків олівцем та пастеллю. 

Завершенням проекту буде створення колективної виставки всіх учасників проекту.

Теги: АРТ-похід на Кіпр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.