Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2013

ХТО ВОНИ, ДІТИ КАМ’ЯНЕЦЬКИХ VIPів?

Діти - майбутнє нації. У свою дитину батьки вкладають все, даючи найкраще, чого самі не мали у власному дитинстві. А якщо такі батьки ще й багаті, або відомі, або те й інше, дитина може мати практично все. Як живеться дітям відомих людей нашого міста, чим вони займаються, про що мріють, чого досягли чи збираються досягти в житті, намагався цього тижня дізнатися мельниченко.jpg«Таблоїд».
У народного депутата України від нашого округу Володимира Мельниченка двоє дітей - донька Олена та син Олексій.
23-річну Олену Мельниченко без перебільшення можна назвати однією із найбільш бажаних наречених. Та поки що вити сімейне гніздечко дівчина не поспішає. Сьогодні вона повністю мельниченко-2.jpegзайнята майбутньою кар’єрою. Олена вже має юридичну освіту - закінчила Київський національний університет ім.Шевченка. Після вишу протягом минулого року працювала у міськвиконкому у відділі правового супроводу і контролю. Нині Олена Мельниченко перебуває на морях... Правда, там вона не відпочиває й не засмагає, як це традиційно буває, а навчається в Одеській юридичній академії. У майбутньому мріє стати суддею, а для здійснення цих задумів на дівчину чекає 6-місячна школа суддів, вступ до якої не за горами.
Є у Володимира Мельниченка син, він - школяр. Олексій навчається в 2-му класі ЗОШ №8. Із майбутнім хлопчик сімашкевич.JPGостаточно не визначився, але поки що хоче стати лікарем. Каже, що має бажання лікувати, якщо буде потреба, тата, маму, дідуся і бабусю.
Донька міського голови Михайла Сімашкевича Юлія й сама вже матуся двох синів - Богдана та Давіда.
- Коли мені було п'ять років, я мріяла стати лікарем, - зізнається Юлія Сімашкевич.
- У шість я вперше подивилася фільм «Д'артаньян і три желізник (1).JPGмушкетери» і «захворіла» на кіно. Я мріяла стати акторкою, а потім хотіла бути і перукаркою, і стюардесою, і багато ще ким...
Але, як зізнається Юлія Михайлівна, життя вносить свої корективи. Спочатку вона закінчила ліцей №18, далі - навчання в коледжі ПДАТу за спеціальністю ветеринар, а згодом - юридичний факультет Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Сьогодні Юлія Сімашкевич желізник (2).JPGзаймається викладацькою діяльністю.
- Нині діти мріють про інше - дівчатка про кар’єру моделі, хлопчики - бізнесмена чи футболіста. Мої красені, Богдан та Давід, також мають мрії. Богдан уявляє себе винахідником, а Давід – або генералом, або ж «міською головою». Та, головне, що були щасливі, - додає Юлія Сімашкевич.
Голова райдержадміністрації - батько багатодітний. У Михайла Желізника троє дітей: старший Михайло та підлітки-близнюки Олександр і Марія.
20-річний Михайло Желізник - спудей історичного факультету К-ПНУ ім.І. Огієнка, паралельно желізник.JPGнавчається на юридичному факультеті Чернівецького національного університету ім.Ю. Федьковича. Михайло Михайлович в майбутньому мріє пов’язати своє життя з юриспруденцією.
На відміну від брата, Саша і Маша остаточно з майбутньою професією ще не визначилися. Близнюки навчаються у НВК №9, окрім того, займаються музикою - Маша опановує фортепіано, а Саша навчається грі на баяні.
- Марія - дівчинка цілеспрямована й послідовна, - каже мама романчук-1.jpgОлена Дмитрівна. - Можливо, що в майбутньому піде батьківськими стопами, адже вже сьогодні цікавиться роботою держслужбовця, та й характер має відповідний. А от Сашко у нас справжній господар. Для нього немає кращого, аніж бавитися з тваринками - він у нас і за кроликами доглядає, і за собаками.
Батьківськими стопами пішли діти голови районної ради, колишнього лікаря Івана Романчука.
Старша донька Вікторія, як і її мама Світлана Петрівна, лікар-гінеколог. Вікторія Іванівна працює завідувачем денного стаціонару жіночої консультації ЦРЛ. Свого часу закінчила сенюк.jpgІвано-Франківський медичний інститут за спеціальністю «Лікарська справа». Виховує 13-річну доньку Іринку.
Син голови райради теж продовжив династію лікарів: 25-річний В’ячеслав Романчук працює ординатором травматологічного відділення ЦРЛ. Свого часу, як і сестра, він закінчив Івано-Франківський медичний університет. Минулого року В’ячеслав Романчук відгуляв весілля, а два місяці тому став татусем. 1 лютого у родині Романчуків-молодших народився син Владислав.
романчук.jpgДвох синів виховує секретар міської ради Василь Сенюк. Старший, 17-річний Ігор, навчається в коледжі ПДАТУ на юриста. Але, як каже батько, син має підприємницьку жилку, тож цілком ймовірно, що замість юриста в майбутньому стане бізнесменом.
А от молодший 6-річний Арсеній - гуманітарій. Нині хлопчик закінчує 1 клас ЗОШ №6 та із задоволенням вивчає мови. Окрім української та російської, вчить англійську та турецьку. На думку Василя Сенюка, Арсеній може стати або журналістом, або ж, як і батько, політиком.
Мрії здійснюються, якщо цього хочете не лише ви, а й ваші батьки...

Теги: Володимир Мельниченко, Михайло Сімашкевич, Михайло Желізник, Іван Романчук, Василь Сенюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.