Перейти на мобільну версію сайту


14.12.2012

ХРЕЩЕНА МАМА ДЛЯ ТРЬОХ...

Хрещеною мамою трьох песенят стала нещодавно прес-секретар міського голови Яна Мельничук. Безумовно, трохи перебільшуємо, адже повноцінного обряду ніхто не проводив, але вчинок Яни заслуговує на повагу.
Більше місяця тому прес-секретар, як завжди, поспішала на роботу. Біля смітєвих баків, на вул.Данила Галицького, почула якесь шкряботіння, що лунало з великої коробки біля Собачки.jpegодного із баків. Як усі допитливі жінки, підійшла, аби подивитись, кому належать такі дивні звуки.
default2.jpegЗдивуванню Яни не було меж, коли прямо їй у очі дивились три пари дрібнесеньких оченят. Якась бездушна людина викинула на смітних трьох білесеньких, крихітних цуценят. Ті скавчали і щулились від холоду.
Звичайно, можна було пройти повз і зробити вигляд, що до цієї справи немає абсолютного відношення. Але...
Довго не думаючи, Яна бере поперед себе коробку з цуценятами, викликає таксі та їде з ними на Біланівку у МЕНЦУМ. Працівники Центру разом з директором Людмилою Ткач прилаштували знахідку на господарстві. Для песиків виділили будку.
Майже три тижні Яна Мельничук разом з сином Дмитром їздили до собаченят, привозили їм усіляку їжу. Діма навіть пожертвував для ціценят три дитячих ковдри, на яких ті спали холодними ночами. Також від хлопчика цуценята отримали назви - Товстячок, Боягузик і Рижик.
Нещодавно останнього з них забрали у добрі руки. Перше цуценя забрала студентка з ПДАТУ, двоє інших оселилися в с.Кам’янка.
Ось так одне небайдуже ставлення врятувало три маленьких життя.

Теги: Яна Мельничук, бездомні собаки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.