Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2013

ХОТИНСЬКІ БАТЛИ

Уже котрий рік поспіль сусідній Хотин впевнено тягне на себе реконструкторську ковдру. Цього року 9-12 травня традиційно пройде фестиваль історичної реконструкції «Середньовічний Хотин».
Рекомендуємо завітати й туди, аби насолодитись видовищними боями, середньовічною музикою та набратись гарного настрою.
У заході, який щороку проходить на території Хотинської фортеці, візьмуть участь кращі представники клубів історичної реконструкції таDSC05789.JPG середньовічного бою з України, Росії, Білорусі та Молдови.
Минулого року фестиваль зібрав 20 тисяч реконструкторів, туристів і шанувальників активного відпочинку. Цього року на «Середньовічному Хотині» очікується до 30 тисяч гостей. 
Крім видовищних одиночних і масових піших боїв, цьогоріч вперше відбудеться найбільший кінний турнір «Битва столиць» за участю вершників з Москви, Санкт-Петербургу і Кам’янця-Подільського. Також глядачі вперше побачать облогу фортеці із застосуванням автентичної облогової техніки, боями піхоти на стінах і укріпленнях, лучниками і метальними машинами.
Щоправда, таке видовище не кожному прийдеться по кишені. Вартість вхідного квитка на 1 день коштує 100 грн. Абонемент на 4 фестивальних дні обійдеться у 250 грн.
Для дітей віком до 6 років вхід на фестиваль буде безкоштовним. Для дітей, віком 6-14 років, діятиме знижка на вхідний квиток у розмірі 50%.

Теги: Середньовічний Хотин, фестивалі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.