Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2013

ХОЧЕШ 4-ЗІРКОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ - У «КЛЕОПАТРУ»!

Приємною стала нещодавна новина для Кам’янця, принаймні для тих його мешканців, котрі зацікавленні у іміджі як власному, так і міста.
Стало відомо, що 25 грудня минулого року Державне агенство з курортів і туризму видала сертифікат відповідності готелю 4 зірки готельному комплексу «Клеопатра», що знаходиться у самому серці Старого міста. Власники комплексу - родина Дарчуків - вельми пишаються цією подією.
Як повідомив з цього приводу директор «Клеопатри» Дмитро Підлісний, з початку IMG_0011.JPGвідкриття тут намагалися дотримуватися стандартів чотирьох зірок. До офіційного визнання йшли довгий час, але нарешті колективу вдалося цього досягти.
Зауважимо, що в Україні процедура отримання сертифікації послуг готелів не є обов’язковою. Наразі присвоєння «зірок» готелям здійснюється за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення в готелях. Зрештою, у сертифікації зацікавлені лише ті комплекси відпочинку, котрі не бажають втрачати напрацьований роками імідж та дбають про комфортне перебування своїх клієнтів.
Отримання 4 «зірок» як для «Клеопатри» загалом, так і для міста зокрема - це жирний «плюс» в біографію Кам’янця. Тепер не соромно буде поселити украй вередливих та вибагливих гостей у одному із номерів готельного комплексу.
Свідоцтво «зірковості» видається не більше, як на три роки або за наявності в готелі системи управління якістю - не більш, як на п'ять років.
За словами власниці готельного комплексу «Клеопатра» Оксани Дарчук, звичайно, найціннішою є саме відзнака «4 зірки».
- Також ми пишаємось, що маємо відзнаку переможця телепередачі «Ревізор» та визнання самих гостей готелю, що бронюють у нас місця за системою on-line, - додала Оксана Олександрівна.

Теги: готель "Клеопатра"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.