Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

КАМ'ЯНЧАНИ ВРАЖАЮТЬ І Б’ЮТЬ РЕКОРДИ

рекордТридцять перша агропромислова виставка «Агро-Поділля 2018» пройшла минулої суботи, 15 вересня, в обласному центрі. З-поміж своїх попередниць вона відрізнялася масштабністю – це стосувалося як ярмарки, так і демонстраційних майданчиків. А ще «Агро-Поділля 2018» запам'яталося новим рекордом, який увійшов до Книги рекордів України і в цьому неабияка заслуга кам'янчанина Володимира Юр'єва.

Цьогоріч на аграрну виставку було запрошено більше 450 учасників зі всіх регіонів України та з-за кордону. Традиційно кожен район області представив кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств. Свій виробничий та кадровий потенціал демонстрували заклади профтехосвіти, окремі виші та лісові господарства. Відвідувачі 31-ої виставки «Агро-Поділля 2018» мали змогу ознайомитися з новинками сільгосптехніки, обладнання, комплектуючих, сучасними технологіями і проектами у сільському господарстві. Уже кілька років поспіль Хмельниччина входить в десятку найкращих по валовому збору зернових, займає четверте місце по кількості великої рогатої худоби, друге по кількості корів та вже традиційно перше місце по урожайності ранніх зернових культур.

– Сьогодні хлібороб Хмельниччини – це справді поважна людина, до якої треба підходити з відкритим серцем і всіляко допомагати як з боку влади, так і кожному з нас, – зауважив під час відкриття голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий.

Також очільник області відзначив почесними грамотами ОДА кращих представників сільського господарства, серед яких були і аграрії Кам’янеччини – Віктор Федірко, тракторист-машиніст філії «Кам’янець-Подільська» ТОВ СП «Нібулон».

Та найбільше гостей свята вразили кам'янчани. Зокрема працівники відділу агропромислового розвитку РДА на чолі з Надією Сузанською представили на огляд Стару фортецю, зроблену з солом'яних снопів.

рекорд-1А ТОВ «Український кристал» на чолі з директором Володимиром Юр'євим узагалі потрапило до Книги рекордів України. Підприємству вдалося встановити рекорд України в номінації «розмір» за кондитерські вироби, а саме коровай розміром 5х5 метрів з 8 тисяч 700 мафінів, на якому зображена найбільша мапа Хмельниччини. Офіційний представник Книги рекордів України вручила відповідні дипломи директору департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Олегу Омелянюку та директору підприємства «Український кристал» Володимиру Юр’єву.

«КЛЮЧ» мав нагоду поспілкуватися з Володимиром Юр'євим та дізнатися, як йому вдається защораз дивувати гостей будь-якого свята, куди запрошують ТОВ «Український кристал».

– Володимире Васильовичу, звідки з'явилася ідея зробити солодку карту Хмельниччини?

– Ідея не нова, колись на відкриття туристичного сезону ми робили з мафінів кам'янецьку фортецю. Нинішню експозицію розширили на 1 метр і, звичайно ж, зробили тематичною. Так, як виставка кращих досягнень сільського господарства Хмельниччини, відповідно зробили мапу Хмельницької області.

– Це не перший Ваш рекорд. Пам'я­таєте, з чого починали?

– Так, перший рекорд був у 2010 році, також у Хмельницькому. Тоді ми презентували коравай вагою 300 кг. Згодом у мистецтві виготовлення кораваїв ми дійшли до цифри у півтори тонни. Останній був минулого року, так саме на обласній сільськогосподарській виставці – це був герб вагою 1650 кг. Досить символічна і цікава експозиція, яка створила неабиякий ажіотаж навколо себе.

Щороку ми хочемо бути актуальними, щоб нашу креативність помічали. Зараз вже думаємо, що будемо презентувати наступного року, щоб усіх знову здивувати. Зізнаюся, стали трохи популярними, уже шість наших короваїв побачили в інших регіонах України.

– Хто працює над виготовленням таких шедеврів?

рекорд-2– Це робота всієї моєї команди. Ідея зазвичай моя, а люди, які зі мною працюють, завжди готові втілити її в життя. Іноді придумаєш щось, і навіть не знаєш, з чого розпочати. Але, як кажуть, очі бояться, а руки роблять. Тож думаємо, чим здивувати кам'янчан, хмельничан і Україну загалом.

– Володимире Васильовичу, попри рекорди й бізнесові проекти, Ви досить успішно займаєтеся різними соціальними ініціативами, але чомусь це не рекламуєте. Це скромність чи певна обережність?

– Благодійність любить тишу. Це моє особисте переконання. Я завжди роблю те, що мені до душі. Не ставлю за мету робити собі піар. Краще за мої справи скажуть люди, якщо вони говорять, значить ми зробили щось цікаве, дійсно варте уваги.

– Більше року, як Ви очолюєте Громадську раду Хмельницької області. Що за цей час вдалося зробити і якими здобутками найбільше пишаєтеся?

– Узагалі надзвичайно задоволений, що така інституція, як Громадська рада запрацювала в нашому суспільстві. Це неймовірно важливо і знаково. Контроль громади повинен бути у всьому. Він має стати стимулом для розвитку як влади, так і бізнесу.

Скажу більше, 5 жовтня відбудеться всеукраїнська конференція за участю всіх громадських рад нашої держави. Громадська рада Хмельниччини входить у п'ятірку кращих в Україні. Під час конференції ми будемо презентувати нашу раду, ділитися напрацюваннями. До слова, чимало колег уже з нами співпрацюють у плані перейняття кращого досвіду. А це, вважаю, досить вагомий показник у роботі.

Щодо здобутків, то скажу мовою цифр: із близько 107 звернень, які надійшли на адресу Громадської ради за час її роботи, 64 вдалося вирішити позитивно. Не маючи прямої гілки влади, вирішувати таку велику кількість питань – це досить вагомий результат. Серед останніх питань, якими ми активно займаємося – контроль за будівництвом Хмельницького аеропорту та зменшення шкідливого впливу на довкілля Хмельницькою АЕС.

– Сьогодні якщо ти не займаєшся політикою, то вона займається тобою. У Вас які взаємини з цією пані?

– Не палаю бажанням нею займатися, але якщо доведеться, то буду. Скажу одне, переступати через власну совість і принципи не буду в жодному разі. Я займаюся тим, що мені подобається. А якщо відверто, то найголовніше – це залишатися самим собою, чого й усім бажаю.


Теги: агрорекорди

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.