Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2013

КАМ’ЯНЧАНИ СМІШИЛИ КОМІКІВ

Гумористична передача «Розсміши коміка», що спочатку виходила на телеканалі «Інтер» а сьогодні на "1+1", давно завоювала своїх шанувальників. Сьогодні, аби взяти в ній участь та розсмішити відомих коміків, зокрема незмінного Володимира Зеленського, потрібно пройтиАндрєєв-Володимир.jpg чималий кастинг. До прикладу, з 30 потенційних учасників право потрапити на ефір отримують 3-4 кандидати.
Тричі брав участь у шоу кам’янчанин Володимир Андрєєв. Хоча Володю й представляли, як учасника зі Львова, проте народився і виріс саме в нашому місті. Нині він капітан львівської КВК-команди «Еталон» та засновник імпровізованого скетч-шоу «Обідня перерва».
Ще четверо «кавеенщиків» кам’янецького «розливу» нещодавно їздили, аби покорити столичний гумористичний Олімп. Дует Володимира Черняка і Радіона Прокопчука (команда КВН «Кам’янецький Формат») та Віталія Червінського й Ігоря Соловйова (команди «Проїхали» і «Кам’янецький Формат») вже пройшли відбірковий етап.
У новому сезоні «Розсміши коміка», який транслюватиметься на телебаченні з квітня до червня цього року ми точно побачимо наших земляків. А чи зуміють вони розсмішити коміків?

Теги: Розсміши коміка, 1+1, Володимир Зеленський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.