Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

«КАК ВЫ ЯХТУ НАЗОВЕТЕ, ТАК ОНА И ПОПЛЫВЕТ»

Так казав відомий герой дитячого мультика капітан Врунгель. А що ж робиться у наших не менш відомих селебретіс у цьому напрямку? Хто з публічних людей Кам’янеччини яким водним транспортом керує? Саме про це намагавсяантон.JPG дізнатися «Таблоїд».
Звичайно, з усіма відомими любителями відпочинку на воді поспілкуватися не вдалося. Хтось охоче йшов на контакт, хтось, почувши про тему розмови, намагався її уникнути або заперечити будь-яке відношенння до наявності водного транспорту, а за когось, буковина устя.jpgможливо, й забули. Проте, незважаючи на все це, зауважимо, що на Кам’янеччині поціновувачів залізних водних коней більше ніж достатньо.
І це не дивно, зважаючи на масивну водну артерію Днрістер, уздовж берегів якого побудовано чимало готельно-туристичних комплексів.
Більше десятка років тому першопрохідцями у виведенні транспорту на річкові простори (власників човнів та скутерів не рахуємо) стали два товариші - Василь Крижанівський та Антон Бялківський.
За роки їх бізнесу на теплоходах «Хотин» чи «Буковина» покаталося тисячі людей.
А почалося все з... роздовбаної розвалюхи.
– У Новодністровську ми побачили списаний на металобрухт теплохід, - зізнається Антон Бялківський. - Вирішили з велика слобідка.JPGслобода.JPGВасилем, що це чудова ідея – мати на Дністрі власний теплохід. Але щоби його назвати теплоходом, знадобилося три роки капітального ремонту. І 2001 року ми з гордістю вивели на Дністер наш річковий трамвайчик – теплохід «Хотин». Згодом у Києві придбали ще два швидкісні теплоходи – «Буковина» і «Поділля».
Сьогодні на цих теплоходах можна здійснити прогулянку по Дністру та Дністровському водосховищу. Зокрема, побувати в Бакоті, Хотині, заїхати у Влублівці чи Велику Слобідку. А також здійснити незабутню подорож до Новодністровська (на ГЕС та діючий монастир).
Не відстає від своїх колег і бізнесмен з протележного боку річки - Олександр Мамчур, власник готельного комплексу «Дністровська Рив’єра», що у с.Велика Слобідка.
Тут туристи теж мають на чому покататися, зокрема на теплоході «Кам’янець», привезеного з Дніпра. Взагалі, кілька роківхотин устя.jpg тому «Дністровська Рев’єра» приймала цілком пристойний фестиваль «Аквадром», на IMG_1160.jpgякому можна було поспостерігати за цілим парадом плавзасобів - катерами, скутерами, байдарками, каное та катамаранами.
Ще кілька любителів та власників водного транспорту знайшли ми у Великій Слобідці. Зокрема, обслуговує одну із баз відпочинку теплохід одного із відомих меценатів міста Василя Цуглевича, брата головного лікаря ЦРЛ Яківа Цуглевича. Не обійшовся без плавзасобу і депутат облради Володимир Мельниченко, заміський будинок якого підходить майже впритул до річки. Має з чим вийти на воду і його сусід, депутат міськради Ярослав Крочак.
Невеличка флотилія розташувалася поблизу готельного комплексу «Ксенія», що у с.Врублівці. Сестра кам’янецької «Ксенії», врубловецька увібрала в себе кращі традиції відпочинку на воді. Господарка готелю Галина Локай теж не пасе задніх, має у власності водний транспорт.
У врубловецькій бухті пришвартовуються чимало човнів, катерів, скутерів та інших плавзасобів. Є там катери власника будівельної компанії Олександра Кондратова.
Як і устянські любителі річкових хвиль, так і Олександр Кондратов зробив «лялечку» зі старого катера. Трохи часу знадобилося, аби відновити плавзасіб та спустити на воду. Проте результат був вартий витрачених зусиль. На катері все зроблено просто й зі смаком. На ньому господар залюбки катає друзів. До речі, вони йому на одне із Днів народжень подарували капітанський кашкет та тільняшку.
Любитель екстріму, гарного відпочинку, особливо на воді, й депутата облради, власника торговельної марки «Вікно Плюс+» Сергій Ведерніков.
Ще чимало депутатів, відомих кам’янчан, бізнесменів мають транспорт на воді. Безумовно, задоволення це не з дешевих, але вартує того, адже від прогулянки на водному транспорті, особливо нашим мальовничим Дністром, отримуєш неймовірний заряд енергії та бадьорості.

Теги: Устя, теплоход, світське життя, Велика Слобідка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.