Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

І РОБОТА, І ВІДПОЧИНОК, І... ЖИТТЯ

Хто не мріє знайти роботу, яка би приносила не лише матеріальне благополуччя, а й моральне задоволення? А якщо ця праця деякою мірою стає ще й відпочинком - це взагалі можна вважати за усмішку долі. Саме її більше трьох років тому отримала Олена Солодковська, директор турагенства «Юнга Тур».
Приїхавши на відпочинок в Болгарію, Олена й гадки не мала, що пропозиція від знайомих болгар 2.jpgперетвориться на улюблену роботу.
- Під час відпочинку я познайомилась із представником болгарського туроператора, - пригадує Олена Валеріївна. - Вона й запропонувала зайнятись турбізнесом. Відверто, дуже довго думала над цією пропозицією, адже сфера туризму взагалі була для мене новою. Проте ризикнула...
Ризик виправдав усі сподівання. Сьогодні Олена Солодковська не лише успішна бізнес-леді, а й, у першу чергу, порядний та дбайливий тургід, поїхавши з яким у подорож, не страшно, ще потрапиш у невідповідні замовленню умови чи витратиш на відпочинок занадто велику суму грошей.
- Я ніколи не пропоную своїм клієнтам відвідати місця, у яких не побувала сама, - каже моя співрозмовниця. - Мені важко говорити про те, чого я не знаю і тим паче пропонувати поїхати в країну чи місто, про які я чула лише на словах. Тож, у першу чергу, пакую валізи сама, проводжу розвідку, а вже потім відправляю на розвіданий курорт усіх охочих.
Отож, першою у списку нашої мандрівниці була Болгарія. Пройшло більше трьох років, а боргарське містечко Несебр стало для Олени рідним. Така ж доля спіткала і грецьке місто Паралія Катерина. 6.jpgЛюди, з якими познайомилася, стали не просто колегами по туристичному бізнесу, а справжньою сім’єю.
Попри те, що Олена Солодковська пропонує якісний відпочинок за помірну ціну, вона примудряється займатися кам’янецькими талантами, зокрема допомагає їм брати участь у різноманітних фестивалях, що проходять у Європі.
- Першими моїми ластівками були дитячий оркестр народних інструментів (керівник Валентин Шумський) танцювальний колектив «Браво» (керівник Ілона Лачугіна), танцювальний колектив «Аджанта (керівники Татьяна Ходжинська, Ірина Дроздовська), колектив художників з училища культури (керівник Лариса Горна) і вокальна група «Любава» під керівництвом Любові Мартинюк, - розповідає Олена Солодковська. - Сьогодні список колективів, які мені довіряють поповнився талантами з міської школи дитячої творчості, музичної та хорової школи, танцювальних колективів «Сяйво» і «Каскад» та нашої славнозвісної «Горлиці», - розповідає Олена Солодковська. - Іноземці, які бачили виступи наших діток, плакали. Вони дивувалися, наскільки талановита в нас молодь. Дивлячись, скільки щастя в дитячих очах, хіба можеш бути байдужим? Де лишень є можливість виступити нашим діткам, я скрізь її вишукую.4.jpg
За весь цей час Олена Солодковська встигла побувати в Болгарії, Угорщині, Австрії, Німеччині, Чехії, Хорватії, Сербії, Македонії, Греції, Польщі, Румунії, Туреччині. До речі, остання країна ще тільки потрапила під «розвідку».
У планах відкрити Францію, Італію, Іспанію, Скандинавські держави.
- Для мене все ж таки найкращими залишаються євротури, - зізнається Олена Валеріївна. - А також тури вихідного дня, коли, наприклад, за вікенд можна помилуватися надзвичайно прекрасними, величними й загадковими Будапештом, Веною, Дрезденом. Прага - то взагалі казка; дня не вистачить аби всю її оглянути.
Мандри не лише розширюють межі твого світогляду, вони дають змогу порівняти, оцінити і ще більше любити рідне місто.
- Куди б я не їздила, я залишаюсь патріоткою Кам’янця, - наостанок додає Олена Солодковська. - Які б аргітектурні шедеври не споглядала, наше місто залишається найкращим і по-справжньому унікальним.

Теги: Олена Солодковська, "Юнга-тур"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.