Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

І ЛУНАЛА ПІСНЯ НА ДНІСТРОМ

ХОРЗнову хочемо розповісти про хор ветеранів міста «Квітка на камені». Репутація хору та його художніх керівників бездоганна. Хвилює душі слухача його цікавий репертуар, високий рівень виконання пісень, про що свідчить недавня поїздка в область на фестиваль, присвячений Дню Незалежності України, звідки він повернувся з високими нагородами. 

Але життя хору не тільки в буднях репетицій, виступах з концертами. Колектив цікавий своїм дозвіллям (відзначення урочистих дат, днів народжень тощо).

11 вересня свято Іоанна Предтечі. А «Кітка на камені» їде в чарівний природний куточок на Дністрі – історичний Жванець. Там мешкає наша солістка, добра, красива жінка Тетяна Уткіна. Велике релігійне свято співпало з Днем народження нашої Тетянки. Її колеги по хору з розкішними букетами троянд і осінніх гладіолусів заходять у затишний дворик її скромного, але дуже доглянутого дому. Музика і пісні супроводжують зустріч.

Господиня-іменинниця розчулено зустрічає дорогих її серцю гостей. Адже десятки років вона співає у славетному хорі, що має статус народного. І її в тому заслуга, що він неповторний, що, за словами очільників міста, є «золотим фондом» Кам’янця.

Щирі привітання, скромні подарунки і величальна «Многая літа» зігрівають, хвилюють до сліз нашу Таню. А далі, як читач здогадується, розкішне застілля. Господиня не пошкодувала сил, енергії, винахідливості у приготуванні страв.

Лунають вітальні слова, тости. І тут кожен із гостей розкривається по своєму оригінально. Надя Касір зігріває господиню своєю словесною ніжністю, романтичністю. Душа колективу Катя Ніколайчук – неперевершений заспівувач, енциклопедія пісенна, відпочинку в піснях не дає. А Оля Кравець вже готує базу (вінок із чорнобривців, букети із квітів з садочку господині) для імпровізації весілля іменинниці з її другом Ванею Кицюком. Сміх супроводжує всі процеси імпровізації. Театралізоване дійство вдалося на славу. Фіксує мобільним телефоном все це наш комунікабельний і галантний в поведінці співак і музикант, член ветеранської ради Віктор Роїк.

Автор статті доречно декламує поезії, які повертають іменинницю в її молоді роки, роки її першого, незабутнього кохання. Це святе почуття не покидає нашу Таню і в її поважний вік. Вона має чудового і вірного друга, співака-баса Ваню Кицюка. Він урочисто заспівує свій хіт «Стоїть гора високая…». Хор потужно вторить солісту. Незаперечні слова поета «Любви все возрасты прокорны».

Бере слово старійшина хору Рая Дударевич, що працювала з Олегом Кострикіним, подружжям Котів, неповторним солістом А.Ляпотою, сильним і вимогливим В.Лобанським. Вона згадує, як з’явилася у хорі винуватиця торжества Тетяна Уткіна, як внесла з собою атмосферу молодості, свіжості, «вічної весни». І не змовкає в руках нашого Юрочки Савчука, неперевершеного в цій ситуації тамади, баян. Все запрошує до танцю, до пісні. А вона звучить хвилююче, здається, на весь Жванець. Юріє Олександровичу, наш вельмишановний художній керівник, який же Ви незрівняний у пісні своїм чистим, ніжним, теплим тенором. Наша повага до Вас безмежна. Спасибі, що Ви у нас є, молодий, гарний, талановитий!

«Я чекала краси від ваших відвідин, – каже сусідка і подруга іменинниці Люда, – але на таку силу і чарівність не розраховувала».

Уже давно сутінки оволоділи двориком, а гості не бажали покидати це чарівне місце торжества. І переконливо-красиво лунала пісня на теренах Жванця, над нашим історичним Дністром. Дорога моєму серцю «Квітка на камені», ти цвітеш і хвилюєш!

Катерина МАМЧУР-ЛЯПОТА, староста хору.


Теги: хор, іменини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.