Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2013

ГУРТОМ - НА ТОЛОКУ

У місті почалася широкомасштабна толока. З суботи Кам’янець «клінінгують» по повній програмі. Звичайно, ще багато чого потрібно зробити і й досі лунає чимало нарікань, наприклад, на пил та бруд на проїжджій частині. Але...
У суботу в місті пройшла Всеукраїнська акції «Зробимо Україну чистою». Більше півтисячі небайдужих кам’янчан прибирали територію Старого міста, починаючи від Лебединого озера.
Не покладаючи рук працювали студенти навчальних закладів, працівники різних установ та прибирання.JPGорганізацій міста.
Не відставали і представники будівельних компаній, які допомогли кам’янецькій толоці із технікою.
А у каньйоні Смотрича прибирали середньовічні рицарі. З самісінького ранку члени військово-історичного товариства шанувальників історії фортифікації пребирали територію в районі Руської брами.
Медичну допомогу Центральному парку, щоправда, без пігулок і компресів, надавали студенти медучилища. Їхньою зброєю із хворобою під назвою «сміття» були мітли та прибирання (3).JPGграблі.
До прибирання долучилися і кам’янецькі керманичі. Так, міський голова Михайло Сімашкевич тестував новий миючий засіб на території Старого міста. Дві нові установки марки «Karcher» для вологого прибирання відтепер забезпечуватимуть чистоту кам’янецьких вулиць. Агрегати придбали за кошти спонсорів депутата міської ради Володимир Юр’єва та члена виконкому Олександра Борейка.
Допомогти стати Кам’янцю чистішим може кожен, хто вважає себе патріотом міста!

Теги: прибирання

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.