Перейти на мобільну версію сайту


25.04.2014

ГОЛОВНЕ - ЗАБАЖАТИ, І ВСЕ В ТЕБЕ ВИЙДЕ

1 травня свій День народження відзначатиме кам’янчанин, занана й успішна людина, патріот міста, меценат, депутат обласної ради, власник торгової марки «ВікноПлюс+», дбайливий батько, люблячий дідусь Сергій Ведерніков.
Про нього мажна різне говорити, по-різному ставитися, а от чого від нього не відбереш, то не IMG_0661.jpgвідбереш - він господар не лише свого життя, але й підприємства, та патріот свого міста.
Майже 15 років тому 34-річний Сергій Ведерніков зробив відважний крок, коли вирішив створити підприємство з виробництва євровікон. Першим починати завжди ризиковано, але ризик - це велика справа. Через якийсь час Сергій Леонідович налагодив співпрацю з німецькими партнерами. Він постійно шукав нові технології, ніколи не стояв на місці. Сьогодні завдяки праці й наполегливості торгову марку «Вікно Плюс+» знають не лише в нашому місті, але й сусідніх областях та закордоном, зокрема в Молдові, Румунії, Італії, Норвегії, Бельгії, Ізраїлі. До речі, у свій День народження Сергій Ведерніков поїде в Мілан відкривати там своє представництво.
За що б не брався цей чоловік, все в нього виходить. Цікаво, що на підприємстві працює багато родин. Власне з родини Ведернікових пішла така «мода» до гуртування.
Син Сергія Леонідовича Дмитро пригадує, як змалечку весь час проводив у тата на фірмі. З шести років він їздив з батьком у відрядження. Хоч батько міг дозволити придбати для сина пристойні іграшки, та для малого найліпшими забавками були гвинтики, шурупи, профілі, кутики. Такі ж іграшки є в онука Єгора, якого дідусь безмежно любить, і намагається проводити з ним якомога більше часу. Єгор дуже любить бувати на фірмі, де дорослі дядьки дозволяють йому спостерігати за виробничим процесом. Як і батько свого часу він освоює ази, аби знати потім все на виробництві.
559020_339909506100216_375823291_n.jpgСергій Ведерніков вміє не тільки працювати на всі сто, а й так саме відпочивати. Серед улюблених розваг - транспорт. Сергія Леонідовича полюбляє фірму ВМW. має автомобіль і мотоцикл. А ще - квадроцикл, яхту та велосипед. Ранок у нього розпочинається з пробіжки, плавання та їзди на двохколісному.
Живе у Гринчуку, на березі Дністра, де збудував будинок. Звідти автівкою добирається на роботу. Полюбляє швидку їзду. Одного разу він, не відчуваючи швидкості, промчав у Австрії автобаном та ще й рекорд встановив, навіть ппро це не здогадуючись. Дізнався лише тоді, коли на його адресу прийшло повідомлення про сплату штрафу за перевищення швидкості, а також про встановлення рекорду саме на цій ділянці автобану. Поліцейські стверджують, що 260 км на годину тут не їздив ще ніхто крім Ведернікова.
Полюбляє іменинник і їзду на двохколісному. Навіть запропонував своїм працівникам придбати велосипеди, аби добиратися на роботу та берегти екологію. На придбання виділяв кожному по півтори тисячі гривень, та пропозицію ніхто не підтримав. Звичайно ж, шкода.
Після поїздки до Єгипту до списку хобі додався дайвінг. Не так давно Сергій Леонідович захопився садівництвом. Біля власного будинку посадив сад, а біля нового цеху - фруктові дерева.
Влітку він перебирається жити на яхту: рибалить, готує собі юшку. Узагалі, полюбляє правильне харчування, для себе готує сам. Може приготувати і для гостей, якщо вони, звичайно, бажані. Не любить, коли в його присутності курять, бо сам цього не робить, заборонив на фірмі ще й 856889_420587528032413_2127612693_o.jpgміського голову простимулював, аби той кинув курити. За відмову від цигарок пообіцяв купити для міста карету швидкої допомоги. Обидва чоловіки слова дотримали і як результат виграли всі, хоча міг би за ці гроші купити собі нову автівку, але ж патріот.
Інколи, спостерігаючи за життям Сергія Ведернікова, ловиш себе на думці, що такі як він, хоч і живуть у Кам’янці, думають як справжні європейці. Він не цурається, засукавши рукави, стати до станка, сісти за кермо вантажівки, підсобити в якомусь із виробничих процесів. Для Ведернікова не потрібен даішик на шляху, щоб пристебнути пасок безпеки. Любить гарні, якісні речі, працьовитих людей. Він постійно в пошуку чогось нового, прогресивного. Він не боїться вчитись, переймати досвід.
Сьогодні про Сергія Ведернікова говорять як про мецената, бізнесмена, надійного партнера. Аби на рівних спілкуватися з іноземними виробниками, нині він вивчає англійську мову.
Лідер за характером, душа компанії, небайдужий, щирий, Сергій Ведерніков не любить брехні й залишати справу на півдорозі.
«Головне забажати і все в тебе вийде», - переконаний Сергій Леонідович. Віримо й ми в успіх навіть безнадійної справи, якщо за неї братись з таким азартом і вірою, як береться наш іменинник.
Нехай Вам в усьому щастить!

Теги: Сергій Ведерніков

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.