Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2018

ГОЛОСИСТА П’ЯТІРКА

колубаївціП’ять населених пунктів, п'ять фіналістів – саме в такому мегашаленому ритмі пройшла неділя, 10 червня, впродовж якої із 30 конкурсантів журі та громада обирала найкращих вокалістів, які у фіналі «Голосу громади», що пройде у с.Гуменці під час святкування Івана Купала, достойно представлять кожен свій населений пункт.

Стартували із села Колубаївці, де за вихід у фінал змагалися п'ятеро вокалістів – Наталія Слободян, Володимир Гуменюк, Сергій Калюзняк, Вікторія Костецька та Оксана Панюшкіна, яка і стала колубаївським фіналістом. Спеціаліст з матеріально-технічного постачання ПАТ «Подільський цемент» Оксана Панюшкіна співає відколи себе пам'ятає. Брала участь і перемагала у вокальних конкурсах. Серед нещодавніх – «Карпатська перлина» в Буковелі та «Чорноморська перлина», у яких здобула почесне друге місце. Її хобі пов'язане з творчістю – любить в'язати, вишивати, опанувала техніку квілінг. Лірична пісня Тамари Гвердцителі «Мамины глаза» прозвучала під час конкурсного відбору у виконанні Оксани Панюшкіної (на фото ліворуч). 48 балів – оцінка журі та 44 голоси підтримки громади. Загальний бал – 92. І Оксана представлятиме село Колубаївці у фіналі конкурсу-фестивалю «Голос громади».

пудлівціТим часом надзвичайно сильні вокалісти готувалися до конкурсного відбору в Пудлівцях. Максимальних 50 балів від журі отримали Петро Рищук, Любов Любчик та Людмила Кузьмінська, яка й вийшла у фінал. Людмила Кузьмінська 61 рік на сцені. Співати навчила мама: як дівчинці було 5 років, вперше вивела її на сцену. Людмила Іванівна – вокалістка гурту «Мальви», все життя пропрацювала головним бухгалтером, тож із цифрами на «ти», а із піснею по життю. Своєму хобі співати ніколи не зраджувала. Максимальних 50 балів суддівської підтримки та 11 глядацьких голосів у підсумку вивели Людмилу Кузьмінську (на фото праворуч) у фінал «Голосу громади» із загальним результатом у 61 бал.

Також достойно під час конкурсного відбору представили Пудлівці депутат Гуменецької ОТГ Сергій Фабіянов, кухар-кондитер Анастасія Білоус, вокалістка пудлівецького ансамблю «Мальви» Валентина Заводовська, продавець пудлівецького магазину Лариса Софронюк, помічник вихователя ДНЗ №21 «Золота рибка» Аліна Яніцька.

голосківАж дев'ятеро вокалістів змагалися за право представляти села Голосків та Улянівку у фіналі «Голосу громади» – це завідувач Голосківським сільським клубом Таїса Бзинко, 11-класниця Голосківської ЗОШ Елла Доротюк, студентка медучилища Марина Дремляк, художній керівник індустріального коледжу Віктор Думанчук, майбутня швачка-закрійниця Марина Костишена, домогосподарка Марія Ляховська, пенсіонерки Тамара Миськова і Станіслава Снігур та домогосподарка Ірина Качур. 48 балів суддівської підтримки та 23 голоси глядацької підтримки – і фіналісткою із загальним результатом у 71 бал стала Ірина Качур (на фото ліворуч).

залсся-2Залісся Друге і Дубинка, хоч і представили на конкурс одну з найменших кількість вокалістів (чотири та три відповідно), проте старт взяли просто-таки шалений. У результаті як перший конкурсант із одного населеного пункту, так і другого вийшов у фінал. Минулорічний «Містер Купала», цьогоріч Вадим Яцків (на фото праворуч) дубинкаіз Залісся Другого став фіналістом конкурсу-фестивалю «Голос громади». Юнак отримав максимальних 50 балів підтримки журі та максимальних 54 голоси підтримки громади. Загальний результат – 104 бали. Спеціаліст делікатної професії – ювелір Вадим Яцків співає з 7 років, неодноразово брав участь у різноманітних вокальних конкурсах. Кілька років тому зайняв друге місце у вокальному конкурсі, що проходив в обласній філармонії. Що казати, справжній артист на сцені!

Вікторія Костецька (на фото ліворуч), яка на конкурсі представляла Дубинку, закінчила історичний факультет К-ПНУ, працювала вчителем історії у Заліськодругому НВК. Зараз проживає за кордоном в Італії, де також навчає діток. До рідного дому приїхала у відпустку. Співає з 5 років, брала участь у концертах і оглядах районного рівня. Навчалась вокалу в музичній школі у Катерини Таїрової. Її хобі – подорожувати. Від журі фестивалю Вікторія отримала максимальних 50 балів, як і від глядачів – аж 60 голосів підтримки. Загальна оцінка – 110 балів.

голосків-комНадзвичайно приємно, що кожен конкурсний відбір по-своєму унікальний. Люди не перестають дивувати: у Колубаївцях було світлове шоу на сцені, відеоролики про учасників а ще – висаджений з квітів напис «Голос ОТГ». Пудловецька сцена перетворилася у квітковий рай, завдяки невтомному завідувачу СБК. У Кептинцях у клубі набилося стільки люду, що, здавалося, задухою і драйвовими піснями просочувалися стіни і стеля, і все це в'їдалося у шкіру, мозок і пам'ять. Залісся Друге і Дубинка піднімали настрій гумористичними сценками з життя й запальними конкурсантами, які готові були не лише співати, а й вірші декламувати. 

Конкурс-фестиваль «Голос громади», що стартував у Гуменецькій ОТГ завдяки підтримці сільського голови Інни Абдулкадирової, стає не просто улюбленим, а залюбленим. І дуже тішить, що ми всі разом із вами пишемо маленьку історію великої громади.

Як завжди, подяка всім причетним до «Голосу громади», а особливо організаторам фестивалю, суддівській колегії на чолі з Володимиром Кусіком, невтомним завклубам і їхнім керманичам, генеральному інформаційному партнеру газеті «КЛЮЧ» та спонсорам головного приза – магазину «Квартал техніки», що знаходиться за адресою: вул.Драгоманова, 14а, навпроти старого «Фуршету».

колубаївці-ком команда

пудлівці-ком


Теги: Гуменецька ОТГ, "Голос громади"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.