Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2018

«ГОЛОС ГРОМАДИ» – НОВИЙ ФОРМАТ

Голос громади-4007 липня свято Івана Купала Гуменецька об'єднана територіальна громада відмітила по-особливому – фіналом конкурсу-фестивалю «Голос громади».

«Голос громади» – проект, започаткований ГО «Територія розвитку» за сприяння Гуменецької сільської ради та голови громади Інни Абдулкадирової, мета якого – якісні зміни в культурі в умовах реформи децентралізації.

Упродовж двох місяців майже в кожному закладі культури гуменецької громади проходили конкурсні відбори, в яких загалом зареєструвалося понад 120 учасників, віком від 16 років і старші.

Окрім компетентного журі, фіналістів обирали люди, які мали можливість проголосувати за улюбленого вокаліста під час конкурсних етапів, заповнивши спеціальний флаєр. У результаті вирішальним був голос громади, яка й визначила 17 представників від 21 населеного пункту громади. Саме вони у фіналі змагалися за титул «Голос громади».

Фіналістка Вікторія КузьмінаСуддівську колегію відбіркових конкурсів очолював директор районного центру культури і мистецтв «Розмай» Володимир Кусік, а фінального етапу – начальник управління культури, туризму і курортів Хмельницької ОДА Ірина Трунова. Також до складу журі увійшли заслужені працівники культури України, викладачі вокалу місцевих навчальних закладів, артисти, телеведучі, журналісти та громадські діячі.

У фіналі 10 членів журі виставляли оцінки, заповнюючи спеціальні бланки, результати яких були відомі тільки представникам лічильної комісії. Тож прізвище переможця було несподіванкою для всіх.

Титул «Голос громади» із результатом у 99 балів здобула 20-річна Вікторія Кузьміна із с.Гуменці (на фото праворуч), яка отримала головний приз конкурсу-фестивалю – телевізор від спонсорів «Квартал техніки», а також грамоту та призи від організаторів дійства.

Руслана МостепанюкЛауреатом І премії «Голосу громади» журі обрало Руслану Мостепанюк (на фото  ліворуч), студентку К-ПНУ, яка «відірвалася» від своєї головної суперниці всього на 1 бал. Руслана представляла у фіналі села Вербка і Привороття Друге. Від голови громади Інни Абдулкадирової вокалістка отримала у подарунок мікрохвильову піч. Лауреатом ІІ премії конкурсу-фестивалю за підсумками оцінок журі обрано Олега Прокопишена із села Думанів, який отримав у подарунок мультиварку. Лауреатом ІІІ премії стала 66-річна Людмила Кузьмінська із с.Пудлівці, якій у подарунок дісталася кавоварка.

Крім того, за результатами оцінювання журі визначили трьох дипломантів. Ними стали 16-річна Анна Шимкова із с.Слобідка-Гуменецька, 16-річна Віталіна Козак із с.Нігин та 19-річний Вадим Яцков із с.Залісся Друге. 

Анна ШимковаВідзнаки конкурсу фестивалю «Голос громади» отримали Дмитро Блах із с.Супрунківці, Тернавка – «За активну громадську позицію»; Олександр Коваль із с.Сахкамінь – «Приз глядацьких симпатій»; Вікторія Костецька, с.Дубинка – «Хіт фестивалю»; Оксана Турніцька, с.Лисогріка – «Майбутнє фестивалю»; Тетяна Подшивалова із с.Великозалісся – «За яскравий сценічний образ»; Ірина Качур, яка представляла Голосків та Улянівку – «За підтримку культурної спадщини»; Євгена Відецька із Малозалісся – «За волю до перемоги»; Оксана Панюшкіна із с.Колубаївці – «Музичний талант»; Валентина Гринжук з сс.Абрикосівка, Корчівка – «За любов до народної пісні»; Богдана Мороз із с.Киселівка – «За вірність національним традиціям».

Віталіна КозакУсі конкурсанти отримали заохочувальні призи від голови громади Інни Абдулкадирової та спонсорів свята – Гуменецької сільської ради, головного приза проекту телевізора – магазину побутової техніки «Квартал техніки», головного інформаційного партнера проекту – газети «КЛЮЧ»; інтернет-провайдера «Крейзі-нетворк», фотосалону «Photo Top», бренда «Holst.ua», магазину «Дім жалюзі», туристичної агенції «Віза центр».

Богдана МорозШоу «Голос громади» надзвичайно емоційно й на позитиві провели дует «Підкова», неодноразові переможці шоу «Розсміши коміка», гумористи Володимир Черняк та Артем Мартиросян.

– Ідея провести такий конкурс з'явилася не випадково, – після завершення заходу поділився враженнями один із організаторів конкурсу-фестивалю Олександр Слободян, завклуб села Колубаївці Гуменецької громади. – Хотілося, щоб сільська культура піднялася на вищий щабель, щоб люди побачили і зрозуміли: на периферії можна проводити не гірші заходи, робити справжні, не нафталінові, а феєричні шоу. І нам це вдалося!

Вадим Яцков– Головне було – змусити людей вийти з дому, прийти в клуб, відчути цю атмосферу, захопитися нею, співпереживати конкурсантам, вірити в них і в себе. Вірити в те, що вони можуть змінити ситуацію, вибрати фіналіста, бути співучасниками процесу, а не простими глядачами, – додає організатор «Голосу громади», співвласник газети «КЛЮЧ» Наталія Яцемірська. – Інформаційна підтримка зіграла не менш вагому роль. Нині люди хочуть якісних, а головне – позитивних новин та вражень. Думаю, і ця мета була досягнута.

Організатори конкурсу-фестивалю дякують всім, причетним до проведення «Голос громади», та сподіваються, що цю ідею підхоплять в інших об'єднаних громадах країни і вона стане неабияким поштовхом у роботі клубних закладів й розвитку культури загалом.

Валентина Гринжук Вікторія Костецька Дмитро Блах

Євгена Відецька Олег Прокопишен Людмила Кузьмінська

Олександр Коваль Ірина Качур Оксана Турніцька

Оксана Панюшкіна Тетяна Подшивалова


Теги: фінал "Голосу громади"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.