Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Днями на території ДП «Нігинський кар’єр» з’явився обеліск зі словами «Слава Україні! Героям слава!». У такий спосіб працівники підприємства вшанували пам’ять загиблих Небесної сотні та воїнів АТО, які ДП «Нігинський кар’єр»захищають суверенітет нашої держави на сході.

Ідея встановити пам’ятний знак у свій час прийшла очільнику кар’єру Миколі Ткачу. Його ініціативу одноголосно підтримали всі працівники.

Над встановлення пам’ятного знаку, виготовленого за кошти підприємства, працювали робітники ремонтно-будівельної дільниці ДП «Нігинський кар’єр» (начальник Юрій Гальчук).

- Я, мати трьох дітей, - каже голова профспілки Наталя Стецюк. - І хочу, щоб вони знали свою історію і пам’ятали про Героїв, які віддали життя за Україну. Ми завдячуємо всім воїнам, що воюють на сході, за наші мирні дні та спокій.
За час проведення в країні антитерористичної операції захищати цілісність держави їздили і працівники Дп «Нігинський кар’єр» - юристконсульт Роман Бідейчук та працівник залізничного цеху Євген Кондратюк.

Загалом усі працівники підприємства не стоять осторонь від ситуації, що склалася, вони постійно допомагають військовим продуктами харучвання, медикаментами та грішми.

Теги: ДП «Нігинський кар’єр», Микола Ткач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.