Перейти на мобільну версію сайту


24.10.2014

ФІНАНСИСТ ІЗ ДУШЕЮ МИТЦЯ

25 жовтня 40-літній ювілей відзначатиме директор ТОВ «Барс», депутат міської ради Андрій Гамалій. Щоправда, як і більшість чоловіків Андрій В’ячеславович погоджується із думкою, що такі дати чоловікам святкувати не варто, але зробити певний підсумок свого IMG_0147.JPGжиття все ж годиться.
- Народився я у селі Велика Трійця Белгородської області в Росії, але прожив так всього два місяці, батьки одразу ж повернулися на Батьківщину, - розповідає Андрій В’ячеславович. - Інженери за фахом, вони отримали направлення в Кам’янець-Подільський. Мама працювала на К-ПЕМЗі, а батько на кабельному заводі. Пізніше, вже в Кам’янці народився брат Сергій.
Дитинство в мене було, напевне, таке ж як і в решти моїх однолітків. Змінив три школи, закінчував СШ №8. Надзвичайно вдячний своїм вчителям. У такий складний час так любити свою роботу - це треба бути справжнім професіоналом.
DSC_1569.JPGПотім вступив до нашого аграрного вишу, навчався у спецгрупі «Фінанси і кредит». Це був перший набір за цією спеціальністю в ПДАТА. Дуже дружна група була, й досі ми зустрічаємось, допомагаємо один одному. Про навчання залишились тільки теплі спогади.
Трудовий шлях Андрій Гамалій розпочинав із підприємства «Світязь», на якому працював бухгалтером.
- Сказати, що ця професія мені дуже подобалась, то краще промовчати, - каже Андрій В’ячеславович. - Тож незадовго влаштувався на роботу в банк, спочатку працював у «Західбудгазбанку», а згодом - у «Укргазбанку». Тоді підбір кадрів був на висоті, раніше справді були банкіри, які розуміли, що вони роблять і як. Тепер залишились лише банківські працівники... Сім років працював начальником валютного відділу, потім - застіпником директора.
Випадали нагоди побувати в Польщі, почав слідкувати, як там люди ведуть бізнес, і вирішив, що варто розпочати власну справу. Наша країна перетворювалась на одну величезну торгову точку, і перевезення були актуальними як ніколи. Тож ідея з вантажними перевезеннями товарів у Росію та Європу знайшла свою реалізацію. Так з’явилась фірма «Барс». Хоча, чесно кажучи, на вантажівці їздити не вмію та відповідної категорії не маю. Думаю трьох спеціалізацій (юриспруденція, банківська справа та землеустрій), які здобув у різних вишах, мені вистачить.DSC_1636.JPG
На запитання, що спонукало зайнятись депутатською діяльністю, з усмішкою відповідає, що цьому посприяв його однокласник Юра Лонтковський:
- Вийшло якось несподівано. Юра загітував, я подумав, чому би й ні, якщо є можливість допомагати людям. Переконаний, якщо людина йде в депутати, вона має розуміти, що обіцянки потрібно виконувати. Якщо ти не зробиш один раз, потім тобі не повірять. Вдалою була ідея депутатської приймальні, спрямована на вирішення проблем людей. Погодьтеся, в деякі владні кабінети не пробитись. Пам’ятаю, самому не раз доводилось висиджувати годинами під кабінетом якогось чиновника, поки він соизволит -- --  тебе прийняти.
- Як до такої активності ставиться Ваша родина?
- Підтримує і розуміє. З дружиною Наталею познайомились у студентські роки. Вона навчалась в технікумі, а я - в інституті. Зустрічались майже три роки, потім вирішили одружитись. Сьогодні Наталя працює бухгалтером на «Преттель-кабель Україна». Виховуємо доньку Настю, сподіваюсь, що бухгалтером вона не буде (сміється).
- Забагато їх у сім’ї?
- Якось так. Поки що зупинились на професії юриста, та життя покаже.
- Андрію В’ячеславовичу, знаємо Вас як пристрасного колекціонера, який про твори мистецтва може говорити годинами. Звідки таке захоплення?
- З дитинства. Спочатку, як і всі збирав марки. Першим справжнім захопленням стали нагороди, пізніше був живопис, скульптура, нині - фарфорові статуетки. Приємно, що моє захоплення поділяють дружина і донька.
Ще ми полюбляємо мандрувати Україною. У нас стільки неймовірних місць, які можна оглянути!
Узагалі, мистецтво, література дають поштовх для нових ідей, творчість надихає.
- Виїхати з країни ніколи не хотілося?
- Ні, в жодному разі. Що б не казали, у нас вся культура тримається на патріотизмі. Наша ментальність особлива.
- Як фінансист та бізнесмен із чималим досвідом, на Вашу думку, куди сьогодні краще за все інвестувати гроші?
- Безумовно, в дітей, у їхнє навчання та виховання. Переконаний, чим би людина не займалася, професіоналізм вона здобуде, а от чесність, порядність, вміння тримати слово та почуття власної гідності варто прищеплювати з пелюшок.

Теги: Андрій Гамалій, ТОВ "Барс"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.