Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ДВАДЦЯТИЛІТТЯ НА БІС

оркестр Міжнародний день музики на Кам’янеччині відзначився подвійним святом – 2 жовтня муніципальний духовий оркестр районного центру культури і мистецтв «Розмай» відзначив 20-річчя з Дня створення. 

На урочистих заходах були присутні помічник народного депутата Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько. Вони вручили ювілярам почесні грамоти і подарунки.

Упродовж півтори години присутні мали змогу насолодитися різноманітними музичними жанрами у виконанні духового оркестру, починаючи від українського фольклору та завершуючи попурі з іноземних пісень. Художній керівник і диригент Юрій Шаркевич разом із музикантами показали найвищий пілотаж, досвід, що шліфувався впродовж 20-річчя.

За часи свого існування муніципальний духовий оркестр постійно збагачував репертуар новими й новими творами національної та світової культурної спадщини. Оркестр виконує оркестрові обробки та музичний супровід для колективів та виконавців.

Для глядачів того дня співав золотий тенор Поділля Мирослав Тиш, який виконав пісні «Це моя Україна», «Два кольори», «Марічка».

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих – хто віддав своє життя за Україну, всіх тих – хто пішов з життя, залишивши свій слід для наступних поколінь, а також згадали музикантів оркестру, яких немає серед живих – Анатолія Вітковського, Віктора Токарчука, Андрія Королюка, Леоніда Вишневського, Анатолія Перепелюка, Миколу Гасюка.

Згадали й про людину, яка з гідністю називається фундатором муніципального духового оркестру, тому що саме він був головним ініціатором та натхненником колективу та його першим керівником і диригентом – Миколу Васильовича Тихоліза.

Для ветеранів оркестру прозвучало музичне вітання у виконанні квінтету саксофоністів Сергія Касприка, Павла Сопіги, Тараса Процика, Володимира Гермака та Ігоря Ларіна.

Окрім Мирослава Тиша, співали солісти РЦКМ «Розмай» Роман Кукурудза та Микола Виниченко.

Концертний час пролетів як одна мить, глядачі ще довго не відпускали оплесками музикантів. І це, безперечно, заслужений успіх!


Теги: День музики, муніципальний духовий оркестр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.