Перейти на мобільну версію сайту


29.11.2013

ДВА ЮВІЛЕЇ В ОДНОМУ МІСЦІ

Чверть століття минуло з часу, як в місті з’явилось підприємство «Нива». Невеличкий ювілей співпав із Днем народження його керманича - директора Анатолія Пастуха.
- У 1988 році якраз вийшов закон «Про кооперацію», - пригадує Анатолій Андрійович - Я був одним із перших у Кам’янці, хто зареєстрував приватне підприємство. Спочатку це був виробничий DSC00439.JPGкооператив «Нива», у 1995 році його перейменували в закрите акціонерне товариство, а в квітні 2010 року - в приватне акціонерне товариство «Нива».
Упродовж 25 років підприємство займалось незмінним виробництвом зубових борон і запчастин до них, культиваторів. Продукція «Ниви» користується попитом не тільки в Україні, а й за кордоном. Нині її купують у Росії, Білорусі, Молдові, Болгарії, країнах Прибалтики.
- Немає такого регіону в Україні, з яким би ми не співпрацювали, - каже Анатолій Пастух. - У нас спеціалізоване виробництво, ми впевнено тримаємо марку лідера.
DSC_0101.JPGТож не дивно, що за час існування і колектив, і підприємство удостоїлися численних нагород та відзнак. Серед нещодавніх - відзнака «Ділова гордість України-2013», «Підприємство регіону-2012».  У 2007 році ЗАТ «Нива» нагороджено дипломом міжнародного проекту «Мости дружби Україна-Росія», 2003-2004 рр. - дипломами виставок-ярмарок, 2005 р. - дипломом загальнонаціонального конкурсу «Вища проба», 2006 р. - дипломом лауреата всеукраїнської акції «Лідер товарів та послуг України», 2012 р. - національним сертифікатом «Лідер галузі».
Від самого початку в колективі трудяться Алік Іванюк, Світлана Король, Анатолій Підгурський, DSC_0095.JPGІннеса Підлипняк, Василь Солодовнік, Яніна Чвалівська і, звичайно, Анатолій Пастух.
І коли деякі керівники кам’янецьких підприємств робили все, аби занехаяти виробництво, «Нива», навпаки, лише нарошувала потужності.
- Пам’ятаємо, як власними силами, не маючи коштів та матеріалів, замінили покрівлю, - додає Анатолій Андрійович. - Згодом створили власну систему забезпечення водою, стисненим повітрям та електроенергією. Нині маємо власну підстанцію, замінили багато старого обладнання на нове, забезпечили виробництво необхідним інструментом.
Сьогодні ми пишаємося тим, що за 25 років нашої роботи, і в буремні 90-ті, і в кризові 2000-ні, нам так вдавалося вести господарську діяльність, що нині ми не маємо заборгованостей ні перед державою, ні перед колективом.
Анатолій Пастух зізнається, що вміє підбирати колектив і, можливо, саме це вміння допомогло досягти того успіху, який має ПАТ «Нива».
Тож, приєднуючись до вітань з нагоди 25-річчя, бажаємо й надалі міцно тримати корабель на плаву та ще не раз відсвяткувати по таких-от 25!

Теги: ПАТ "Нива", Анатолій Пастух

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.