Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

ДЕМЧЕНКО І КО - ЗОЛОТИЙ ФОНД АВТОШКОЛИ ТСОУ

Кам’янецька автошкола ТСОУ потрапила у список кращих шкіл України подібного напрямку. Про здобутки навчального закладу розповідає його незмінний директор, член Центрального Комітету ТСО України, заслужений автомобіліст України Володимир Демченко.
- Країна ще заліковувала рани, нанесені війною, а в Кам’янці-Подільському відчинив двері навчальний центр ДТСААФ Української РСР. Скільки тоді підготували фахівців водійської справишш.jpg - не злічити, - каже  Володимир Миколайович. - У 1991 році заклад перейменували в автомобільну школу. Та окрім зміни назви нічого не змінилося - підготовка проводилась на такому ж високому рівні. я вдячний своїм попередникам, що стояли у витоків школи, адже навчально-матеріальна база створювалась протягом багатьох десятиліть саме за їхньої активної участі, руками самих працівників, часто важкою фізичною працею.
Усі, хто хоч раз тут побував, відзначають відмінні умови для опанування професії водія, що й не дивно: до послуг слухачів 15 навчальних аудиторій, в тому числі класи для підготовки водіїв транспортних засобів категорій: «А», «А1», «В», «В1», «С», «Д», «Е». Є автотренажери, власний автодром, а в автопарку - 16 легкових та вантажних автомобілів, мотоцикли і мопеди. Загалом бажаючих навчатися в автошколі вистачає.
- Відверто кажучи, коли Міністерство оборони відмовилося від послуг Товариства щодо DSC_0511.JPGпідготовки водіїв, ми трішки розгубилися, - каже Володимир Демченко. - Адже за їхнє навчання ми отримували відповідні кошти, проте швидко оговталися, розуміючи, що на цьому життя не закінчилося і, як би там не було, потрібно рухатися вперед.
Останнім часом на ринку надання подібних послуг конкуренція зросла, але на одному із зібрань трудового колективу нашої автошколи, порадившись, ми вирішили всіляко підвищувати якість навчального процесу. Бо чим іншим, скажіть, можна зацікавити людей? Хіба що вартістю навчального процесу. Але, залучаючи якомога більше слухачів, маємо можливість дещо знижувати і ціну на послуги.
За словами Володимира Миколайовича, головним надбанням Кам’янець-Подільської автошколи ТСОУ є колектив, переважна більшість фахівців якого мають значний досвід роботи.
До прикладу, викладача І-ої і вищої категорії Олександр Полюх працює в автошколі з 1976 року. Це ветеран Товариства, який має за плечима 38 років педагогічного стажу.
Сергій Шкварський трудиться тут з 1995 року, Григорій Малогловець, Віктор Шаравара та Олександр Думанський віддали автошколі кілька десятків років життя. Більше 10 років трудяться майстри виробничого навчання Андрій Блоха, Віктор Белінський, Олег Волков, Олександр Мозолюк, Радіон Румянцев, Володимир Козловський.
Розповідаючи про Кам’янець-Подільську автомобільну школу ТСОУ, її директор називав прізвища багатьох колег, защораз повторюючи, що вони є його золотим фондом. Про себе ж скромно мовчав.
Разом з тим, Володимир Демченко досить відома постать в Кам’янці. Свого часу він закінчив Кам’янець-Подільське вище військове інженерне училище. Під час служби в армії був командиром понтонного взводу, інженерно-саперної роти, очолював інженерні служби танкового та мотострілецького полків, які дислокувалися в групі радянських військ в Німеччині та на Далекому Сході. У 1995 році, звійльнившись з війська, очолив автошколу.
- Час, що минув відтоді, показав: з призначенням Володимира Демченка керівником ми не помилилися, - зауважує голова Хмельницької обласної організації ТСОУ Петро Шубін. - Адже за плечима цієї людини десятки років військової служби, досвід керування великими колективами, вміння мобілізувати людей на виконання певних завдань. За час роботи Володимир Миколайович дуже багато зробив для розвитку автошколи.
Тож так тримати!

Теги: автошкола ТСОУ, Володимир Демченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.