Перейти на мобільну версію сайту


06.09.2013

ЧИ СПІВАЮТЬ ФІНАНСИ РОМАНСИ?

Якщо ще маємо можливість святкувати, значить не співають. Традиційно, в першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Цьогоріч свято в нашому місті зібрало під одним дахом у ресторані «Клеопатра» предстравників різних сфер бізнесу. Привітав бізнесменів народний депутат Володимир Мельниченко.
Як і годиться, не обійшлося без подарунків та відзнак. Отож, цьогорічний список кращих фінанси (2).jpgпоповнили: генеральний директор готельно-ресторанного комплексу Гостинний двір «Клеопатра» Оксана Дарчук та директор готелю «Reikartz» Ольга Єлькіна у номінації «Кращий підприємець у сфері туристичного бізнесу»;
Кращими роботодавцями року стали директор гіпермаркету «Епіцентр-К» в м.Кам'янець-Подільський Валерій Клепас та директор філії «Лактіс» ДП «Аромат» Сергій Сакін.
Кращими меценатами стали директор ПП «Пакт» Олена Кшановська та генеральний директор ТОВ «Український кристал» Володимир Юр’єв. У номінації «Краща ініціатива року» перемогли Олександр Борейко, директор ТОВ «Світязь», та Валерій Слободян директор ТОВ «Лідер».
Не обійшлося без заохочень від податкової служби. Так, кращими платниками податків у місті визнано Валерія Гордійчука, директора КП «Міськтепловоденергія» та Сергія Ведернікова, власника торгової марки «ВікноПлюс+».
Статус «Успішна бізнес леді» 2013 року отримала власник ПП «Фірма Магістр Валентина» фінанси (1).jpgВалентина Волошина.
Не забули в бізнесі й про молодь, визначивши кращого молодого керівника року, яким став Максим Островський, директор ПАТ «Кам’янець-Подільськавтоагрегат».
У номінації «Кращий суб'єкт господарської діяльності у сфері промислового виробництва» перемогу святкували Володимир Постовий, голова правління ПАТ «Гіпсовик», та Андрій Конюшенко, директор ПП «Будкомплект». А от перемога в номінації «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку» дісталася Андреасу Цинну, голові правління ТОВ «Преттль-Кабель Україна».

Теги: День підприємця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.