Перейти на мобільну версію сайту


23.11.2012

ЧИ БУДЕ У СІМАШКЕВИЧА П’ЄДЕСТАЛ?

Жодних жартів! Міському голові Кам’янця-Подільського Михайлу Сімашкевичу пророкують, що вже навесні наступного року він має всі шанси потрапити на п’єдестал. РічМихайло Сімашкевич у тім, що Михайло Євстафійович потрапив у список претендентів на вручення загальнонаціональної премії «Людина року-2012». Генеральна дирекція програми «Людина року» почала оголошувати поточні результати експертного опитування за 2012 рік у більшості номінацій.
Нині серед лідерів рейтингу в національних номінаціях цієї програми уже стали відомі деякі претенденти на здобуття щорічної премії «Людина року - 2012». Нагадаємо, премія вручається за високі професійні та громадські досягнення.
Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич потрапив до списку з дев’яти претендентів на звання «Міський голова року». Разом з ним за звання змагатимуться міські голови Сімферополя, Житомира, Харкова, Трускавця, Обухова, Броварів, Запоріжжя та Миргорода.
Михайло Євстафійович уже два роки, як працює міським головою. Нагадаємо, на цю посаду його було обрано у жовтні 2010 року. Отож, чи буде міський голова на п’єдесталі пошани, дізнаємося навесні. Урочиста церемонія вручення премії «Людина року – 2012» відбудеться 23 березня 2013 р. у київському палаці «Україна».


Теги: Михайло Сімашкевич, Людина року-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.