Перейти на мобільну версію сайту


13.10.2016

ЧОТИРИ ДНІ З «КОМОРОЮ»

комораКам’янець-Подільський на 4 дні стане центром театрального мистецтва. 14 жовтня стартує ІІ театральний фестиваль «Комора». Театрали з різних куточків України з’їдуться, аби представити свої роботи кам’янецьким глядачам.

Ви побачите цікаві вистави від переможців минулого фестивалю, та театрів, які завітають до нас вперше, також в програмі фестивалю різноманітні майстер-класи, творчі зустрічі, перфоманс під відкритим небом та дитячі вистави.

З 14 до 17 жовтня, у РЦКМ «Розмай» із 11:00 до 21:00 даватимуть вистави творчі колективи з Києва, Дніпра, Одеси, Рівного, Шостки, Полтави, Чернівців, Нововолинська, Хмельницького та Кам’янець-Подільського.

авантюра1ПРОГРАМА
П’ЯТНИЦЯ, 14 ЖОВТНЯ 
 
15:00 - урочисте відкриття театрального фестивалю «Комора».
15:30-16:10 - комедія «На перші гулі», народний театр «Авантюра» м.Нововолинськ (поза конкурсом).
гамлет17:30-19:30 - комедія «Гамлет під гострим соусом» за п’єсою Альдо Ніколаї, народний театр м.Шостка.
Всі, хто читав чи бачив шекспірівського «Гамлета», відразу пізнають місце дії - замок Ельсінор, але основні події, описані в трагедії Шекспіра, тут відбуваються на кухні. У кухарів свій погляд на те, що відбувається в датському королівстві. Герої Шекспіра і самі з'являються на кухні, але далеко не в романтичному ореолі. Та й персонажі кухні не тільки спостерігають, а й коментують те, що відбувається за її стінами.
20:30-21:00 - вистава «Ведмідь» за п’єсою А.Чехова, студентський театр «Сходження» м.Рівне.
Поміщик Григорій Степанович Смирнов, який приїхав забрати борг у вдови Олени Іванівни Попової, не отримує бажаного, він має намір влаштувати скандал, готовий окупувати її будинок, діставати господиню всіма розумними і нерозумними способами. Та раптом зустрічає таку відсіч, що змушений взятися за справу по-справжньому... але все закінчується поцілунком.

СУБОТА, 15 ЖОВТНЯ 
 
11:15-12:45 - трагікомедія «Допоки ти віриш» за п’єсою І.Жаміака, народний театр «Авантюра» м.Нововолинськ.авантюра
Комедійний сюжет про дивака, який хотів купити собі щастя... Про людину,яка втратила віру у справжні людські почуття, тому намагається їх купити. Глядач бути мати змогу відрізнити справжні почуття від фальшивих.
13:45-14:30 - вистава «Героїня помирає у першім акті» за п’єсою Л.Коваленко, народний студентський театр «Вавилон» м.Київ.
Ви достатньо знаєте про театр? Але Ви не знаєте, що відчувають актори за декілька годин до вистави.
15:30-15:50 - драма «День народження» за п’єсою А.Котляр, театр-студія «Мельпомена» м.Кам’янець-Подільський.
Кожна жінка повинна в цьому житті виконати свою місію: народити дитину. Не кожній випадає таке щастя. Кажуть, що якщо Всевишній посилає дитину, значить він благословляє шлюб чоловіка і жінки. Виникає безліч питань, що хвилюють всіх матусь без винятку: чи завжди виправдане очікування, чи відповідає малюк нашим запитам? Буде він красивий, розумний і на кого буде схожим? Як багато нам треба зробити для того, щоб наша дитина була щасливою...
метро16:50-18:00 - вистава абсурду «Голомоза співачка» за п'єсою Ежена Іонеско, театр-студія «Дев’ятий замок» м.Чернівці.
Вистава «Голомоза співачка» про духовну смерть соціуму. Образи узагальнені, люди без мети в житті, що існують поза часом та простором, але цілком ототожнюють себе з уявними, вигаданими та умовними цінностями фізичного «цивілізованого» світу. Єдина жива істота – служниця Мері, яка намагається привести до ладу «годинниковий» механізм цього маленького суспільства...
19:00-20:30 - психологічна драма «Метро» за твором Н.Байера, театр-студія «SPLASH» м.Київ.
Двоє нетверезих хлопців шукають розваг і знаходять їх без проблем. Вбиваючи перехожого за вісім баксів, вони прямують далі в центр міста... Метро, болісний шлях і пасажири, які не знаходять в собі сил і бажання об'єднатися і дати відсіч хуліганам... Дорога перетворюється для всіх на пекло і тільки безлика лялька, ставить крапку в історії зіткнення байдужості і агресії...

НЕДІЛЯ, 16 ЖОВТНЯсонечко 
 
10:00-11:20 - вистава «Почуй, Сонечко!» за п’єсою Анни Багряної «Є в ангелів від лукавого», театр-студія «На Зарванській» м.Кам’янець-Подільський.
Три долі - чоловіча, жіноча і доля країни нашої сплетені воєдино. Такі різні і такі схожі прагненням жити і бути щасливими на землі дарованій Богом. Так триває віки, тож екскурс в події минулі нашого героїчного і стражденного народу, вчергове переконує, що цінності для нас, українців, залишаються незмінними.
12:15-13:00 - дитяча вистава «Тайстра-чугайстра» за мотивами збірки казок І.Франка «Коли ще звірі говорили», народний драматичний театр м.Чернівці (поза конкурсом).
За мотивами збірки казок І.Франка «Коли ще звірі говорили».
1шахрайки4:00-14:50 - комедія на межі абсурду «У відкритому морі» за п’єсою Славоміра Мрожека, театральна лабораторія «ВідСутність» м.Рівне.
Троє, товстий, худий і середньої вгодованості, після корабельної аварії опинились на плоту. Щоб не померти від голоду, вони вирішують когось одного з них з'їсти. Визначаючи жертву, вони вдаються до всіх типів політичних методів - виборів, дискусії, наукового обгрунтування, щоб встановити, хто з них жив краще і тому повинен померти першим...
16:00-17:30 - комедія «Шахрайки» за п’єсою Н.Уварової, народний театр-студія «Лінк» м.Кам’янець-Подільський.
Це комедія з елементами мильної опери, те, до чого ми звикли у нашому житті: «мильні» сюжети серіалів і ток-шоу, а також проблеми з фінансами. А що як усе це перемішається в реальності? Яскраві телевізійні образи з різним достатком і ставленням до грошей опиняться прямо у твоїй зьйомній кімнаті, а доля твоїх рідних скидатиметься на сюжет «Санта-Барбари», тобі доведеться грати не притаманну твоєму его роль...
19:00-20:00 - містерія «Великий льох» за поемою Т.Г. Шевченка, народний драматичний театр м.Чернівці.
За поемою Т.Г. Шевченка.
21:00 - перфоманс (на території Старого замку).

ПОНЕДІЛОК, 17 ЖОВТНЯпринц 
 
12:00-12:50 - пластично-музична вистава «Історії з коробки», народний аматорський театр «Дзеркало» м.Хмельницький.
Творці вистави вирішили відмовитися від класичної драматургічної основи - п'єси будь-якого автора, і самі виступити в ролі драматургів і акторів одночасно. Всі історії, що розповідаються у виставі, придумані самими акторами та режисером мають одну відмінну рису. Всі вони розповідаються без слів, але за допомогою пластики, жестів, знаків або музики.
13:45-14:30 - казка для дітей і дорослих «Місячний принц», театр-студія «Тандем» м.Кам’янець-Подільський.
Трішки наївна мрійлива історія про Старі речі, які так схожі на людей.
15:30-17:00 - трагікомедія «Коли піде сніг...» за п’єсою Ніла Саймона, студія «Театральний проект» м.Дніпро.
наполеонВистава про те, що стосується кожного, хто живе в наш динамічний і складний час. І якщо комусь здається, що це не про них, то нехай вони не вводять себе в оману. Життя мінливе і в одну мить може обернутися своєю непривабливою стороною.
18:00-19:30 - музична комедія «Куди ми подінемо Наполеона?», народний театр «Тандем» м.Кам’янець-Подільський.
Дотепна комедія, побудована на проблемах, пов'язаних зі створенням театру, підбором п'єс, вибором акторів, роботою режисера, відносинами акторів між собою. Одним словом - звичайні театральні будні...
20:00 - підведення підсумків, нагородження.

Теги: фестиваль "Комора"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.