Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

ЧЕРЕМУШКИ ВИБРАЛИ ГОЛОВУ

боровськийНещодавно ветерани мікрорайону Черемушки обирали голову ради ветеранів свого мікрорайону. Присутнім була запропонована кандидатура Анатолія Боровського, яку повністю підтримав голова ради ветеранів міста Леонтій Рогаль. У своєму виступі він охарактеризував Анатолія Степановича як прекрасного організатора, ініціатора добрих справ, чуйну, доброзичливу людину, досвідченого керівника, який багато зробив на благо Збройних сил України та Батьківщини. Його кандидатуру підтримали одноголосно.

Полковник Анатолій Боровський – це той військовий командир, який серед перших присягнув на вірність Україні. У час розпаду СРСР він – високопрофесійний, досвідчений, бойовий офіцер, патріот своєї Батьківщини довго не роздумував, а першим поринув у новий, невідомий світ тривог і надій, безсонних ночей і важкої роботи. 

Сьогодні він генерал-хорунжий, отаман козацький Кам’янець-Подільскої паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

За його плечима – серйозний військовий досвід – служба в Туркестанському військовому окрузі на посаді заступника командира полку, війна в Афганістані, служба у Кам’янець-Подільському вищому військово-інженерному командному училищі імені маршала Харченко. Він стояв у витоків створення Центру підготовки спеціалістів для інженерних військ Збройних сил України. 

Рада ветеранів, ветерани війни та праці міста щиро вітають Анатолія Степановича з обранням на посаду голови ради ветеранів мікрорайону Черемушки і бажають йому міцного здоров’я та успіхів на благо нашого міста та українського народу.

Анатолій БЕРНАДІН, керівник прес-центру ради ветеранів міста.

Теги: обирали голову ради ветеранів свого мікрорайону

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.