Перейти на мобільну версію сайту


30.11.2018

БУДЬ ВПЕВНЕНИЙ У СОБІ – СТАНЬ УСПІШНИМ!

тренінг-1Кожна людина має свої власні мрії. Мріяти корисно та необхідно, тому що завдяки мріям з’являються цілі. Але сама по собі мрія не дасть результату, якщо її не підкріпити діями, рішучістю, власними можливостями. 

Приступаючи до пошуку роботи, кожна людина мріє про хороше робоче місце, високу оплату, дружній колектив. Для того, щоб навчитися бути впевненим у собі, вміти ставити цілі пошуку роботи та шукати шляхи їх реалізації, в Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості 26 листопада 2018 року відбувся тренінг «Відчуй себе впевнено». У тренінгу взяли участь 20 осіб з інвалідністю із числа безробітних. Такі заходи спрямовані на розширення можливостей осіб з інвалідністю на ринку праці, підвищення самооцінки та впевненості у собі.

тренінгУчасники тренінгу навчилися, як потрібно виявляти основні перешкоди у вирішенні проблем власної зайнятості та визначити шляхи їх подолання. За допомогою вправ та рольових ігор безробітні визначали якості, необхідні для працевлаштування, та підвищували свою самооцінку і віру в свій подальший успіх. Загалом учасники заходу змогли отримати відповіді на запитання, пов’язані з реалізацією себе на сучасному ринку праці. Вони були досить активними під час проведення тренігу та отримали практичні поради і рекомендації щодо того, щоб відчути себе впевнено та стати успішними.

Наталя СЕМЕНЮК, начальник відділу активної підтримки безробітних Кам’янець-Подільського МЦЗ.


Теги: центр зайнятості, тренінг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.