Перейти на мобільну версію сайту


19.01.2018

«БРУКІВКА» ВИМОЩУЄ СВОЄ МІСЦЕ

кіноПісля успішного старту першого кінофестивалю українського кіно «БРУКІВКА» восени минулого року, його організатори вирішили не зупинятися на досягнутому й оголосили про підготовку до другого такого ж фестивалю, замахнувшись на міжнародний рівень!

І сталося неймовірне! За два тижні прийому робіт ІІ Міжнародного кінофестивалю «БРУКІВКА» було надіслано понад 500 короткометражних професійних та аматорських художніх фільмів.

Із них 63 із США, 47 із Індії, 45 з Ірану, 30 з Бразилії, 29 з Іспанії, 28 із Франції, по 19 із Великобританії та Аргентини, 15 із Туреччини, 12 з Росії та 9 з України. 

– Також неочікувано для нас надіслали свої стрічки режисери із Перу, В’єтнаму, Уругваю, Тайланду, Танзанії, Шрі-Ланки, Південної Африки, Сінгаперу, Словакії, Непалу, Марокко, Монголії, Мальти, Північної! і Південної Кореї, Ірландії, Індонезії, Польщі, Домініканської Республіки, Колумбії, Китаю, Азербайджану, Румунії, Македонії, Пакистану, Нідерландів, Болгарії, Хорватії, Уганди, Кіпру, Словенії, Сербії, Малайзії, Косово, Бангладешу, Японії, Австрії, Філіппін, Австралії, Мексики, Нігерії, Іраку, Греції, Швеції, Єгипту, Ізраїлю, Португалії, Бельгії, Німеччини та інших країн, – зізнаються організатори кінофестивалю.

Нагадуємо, з 22 до 24 червня в Кам’ян­ці-Подільському відбудеться вже ІІ Міжнародний Кінофестиваль «БРУКІВКА», на якому зберуться майстри у сфері кінематографу та поціновувачі сучасного українського і світового кіно.

З 1 січня до 10 червня триває прийом робіт у номінаціях:
художній професійний ігровий фільм (від 3 до 20 хвилин);
художній аматорський ігровий фільм (від 3 до 20 хвилин);
художній анімаційний фільм (від 3 до 20 хвилин);
соціальна реклама (до 60 секунд).

Призовий фонд фестивалю: 70 000 гривень + цінні призи!

Важливо: усі фільми конкурсної програми не мають бути розміщені на онлайн-ресурсах (Youtube, VIMEO, Facebook тощо) та бути відміченими на інших кінофестивалях 2017 року.


Теги: кінофестиваль «БРУКІВКА»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.