Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2013

БІОТЕХНОЛОГІЧНИЙ РАЙ З ЛЕГКОЇ РУКИ НЕВГАМОВНОГО ДЕКАНА

І поки ольга Фреймут інспектувала місцеві розважальні заклади, «Таблоїд» завітав у наш аграрний виш, а саме на біотехнологічний факультет ПДАТУ. Те, що ми там побачили, варте уваги й окремої розповіді.
Правдивість слів, що теорія неможлива без практики защораз підтверджує декан факультету Микола Повозніков.
На території університету невгамовний Микола Гаврилович розмістив цілий міні-тваринницький комплекс. Кого тут лишень немає: і різна птиця, як от кури, індики, гуси, качки, павичі, цісарки; і 30042013 p 182(1).jpgкролики, і свині, і риба, і бджоли. Є навіть теличка Джесіка. До речі, улюблениця декана біофаку.
- Як технологу дізнатися, що чекати йому від майбутньої професії? - резонно запитує Микола Повозніков. - Наші студенти не лише теоретично, а й практично можуть спробувати порівняти, наприклад, від яких кормів кращі надої в корови, скільки потрібно зерна, щоб нагодувати птицю, та інше.
Ідея заселення території живністю у Миколи Гавриловича виникла давно, а от втілення розтягнулося на кілька років. Зате результат виявився вартим того, аби на нього витрачати стільки зусиль і праці. Цікаво, що студенти біофаку із задоволенням доглядають за тваринками. У кожного майбутнього технолога є власні підопічні.
Сюди, на територію біотехнологічного факультету, часто приходять на екскурсію учні з поближніх шкіл, маленькі дітлахи з батьками. А ще на запрошення декана приїжджають школярі з району. Не так давно на знак візиту юні гості, можливо, майбутні студенти факультету, разом із деканом висадили алею плодових дерев.
І без жодних фото- і відеокамер. Просто на згадку, заради добрих справ...

Теги: Микола Повозніков, біотехнологічний факультет ПДАТУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.