Перейти на мобільну версію сайту


30.09.2016

БІЛЬШЕ ПРО ТЕАТР ІЗ «КОМОРОЮ»

14-17 жовтня ІІ театральний фестиваль «Комора» прийматиме в Кам’янці найкращі театральні колективи зі всієї України. Цього року й колективи нашого міста представлятимуть на фестивалі свої вистави на розсуд публіки.

На сьогодні маємо в Кам’янці п’ять театральних колективів - це театр-студія «Тандем» та театр-студія «Мельпомена» Центру дитячої та юнацької творчості, народний театр-студія «На Зарванській» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, народний театр-студія «Лінк» міського Будинку культури та народний театр «Тандем» при РЦКМ «Розмай».

Цього тижня розповімо вам про три театральні колективи - три театри-студії, де грають активні, ініціативні ентузіасти.


театр-студія «Мельпомена»ТЕАТР-СТУДІЯ «МЕЛЬПОМЕНА» розпочав свою діяльність у 1997 році на базі Кам’янець-Подільського Центру дитячої творчості. Керівництво театром взяла на себе Людмила Суханова. У чотирьох групах гуртка «Мельпомена» займаються 50 учнів шкіл молодшого, середнього та старшого шкільного віку, а також студенти коледжів та університетів. У 2004 році, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, драматичному гуртку було присвоєно звання «Зразковий художній колектив». У репертуарі творчого колективу «Мельпомена» є вистави за творами Жана-Батиста Мольєра, Миколи Гоголя, Івана Франка, Михайла Старицького, Євгена Шварца, Моріса Метерлінка «Синій птах», Михайла Себастяна «Безіменна зірка», Олексія Арбузова «Жестокие игры», Бориса Васільєва «А зори здесь тихие…», Робера Тома «Вісім люблячих жінок», Джона Патріка «Дивна місіс Севідж», Олега Козирєва «Під маскою», Асі Котляр «День народження». А також безліч тематичних постановок, гумористичних мініатюр, кліпів, пластичних етюдів.

Гордістю «Мельпомени» є вихованці, які пов’язали своє життя або майбутню професію з театральним мистецтвом, закінчили навчання в Києві, в університетах ім.Карпенка-Карого та КНУКіМ та є частими учасниками різноманітних телепроектів. Під час цьогорічного фестивалю театр-студія «Мельпомена» 15 жовтня представить виставу «День народження» Асі Котляр.

Театр-студія «Тандем»ТЕАТР-СТУДІЯ «ТАНДЕМ» розпочав свою діяльність у 2011 році, також на базі Центру дитячої та юнацької творчості. Керівником студії є організатор та ідейний натхненник фестивалю «Комора» Галина Коротенко. 

У студії займаються діти різних вікових категорій, починаючи з шестирічного віку і до 21 року, діє три групи - молодша, середня та старша. До речі, цьогоріч театр-студія «Тандем» відзначає свій перший ювілей - 5-річчя з дня заснування. За цей час було поставлено багато цікавих вистав, які глядачі можуть побачити як на сцені ЦДЮТ, так і на сцені РЦКМ «Розмай».

Театрали старшої групи неодноразово брали участь у театральних фестивалях-конкурсах та привозили призові місця. Зокрема, І місце з регіонального конкурсу «Золота Масочка», що проходив у м.Нетішин, І місце в обласному конкурсі «Маски Мельпомени». У Всеукраїнському фестивалі «Комора», що проходив минулоріч, театр-студія «Тандем» здобув номінацію «За збереження національних традицій». Індивідуальну номінацію «Мистецька надія» отримала вихованка Анастасія Горпенчук.

У репертуарі театру-студії Тандем є вистави «Волчок», «Станція, або Розклад бажань на завтра», «Маруся Чурай», «Є в Ангелів від лукавого», «За двома зайцями», «Метелики на шпильках», «Місячний принц» та багато інших постановок. У рамках ІІ театрального фестивалю «Комора» старша група театру-студії «Тандем» представить казку для дітей та дорослих «Місячний принц». Це трішки наївна, мрійлива історія про Старі речі, які так схожі на людей.

Театр-студія «На Зарванській»ТЕАТР-СТУДІЯ «НА ЗАРВАНСЬКІЙ» створений на базі Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, ним керує Інна Семенків, викладач циклової комісії видовищно-теаралізованих заходів. Уже близько 30 років студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» мають змогу втілювати всі свої вміння і знання, зростати професійно, пізнаючи всі секрети акторської та режисерської майстерності.

У доробку театру-студії багато вистав за п’єсами класичної драматургії, сучасних авторів, а також поетичних та естрадних вистав, створених силами студійців та їхніх керівників. Актори театру-студії «На Зарванській» ставили вистави Старицького «За двома зайцями», «По-модньому», Мольєра «Міщанин - шляхтич», Чехова «Освідчення», Кропивницького «По ревізії», Куліша «Отак загинув Гуска» тощо.

16 жовтня на суд глядачів театрального фестивалю «Комора-фест» буде представлена драма «Почуй, сонечко» за п’єсою Анни Багряної «Є в ангелії від Лукавого». Теми, які до болю важливі і актуальні в минулому і сьогоденні, спонукали взяти цей твір до постановки студентів випускного курсу: Ольгу Головату, Сергія Гуменюка, Аліну Зелінську, Олега Клімова, Олександру Кравчук, Ростислава Ковалишена, Наталю Підгурську, Дашу Шаховал (художній керівник і режисер театру Інна Семенків, помічник режисера Ірина Дудко).

Квитки можна придбати: вул.Князів Коріатовичів 25, офіс 215 «Нова Будова»,
Деталі за телефоном: 098-576-2228.
Вартість квитків: на 4 дні - 120 грн, на 1 день - 50 грн. Кількість квитків обмежена.
Повна програма фестивалю буде найближчим часом. Слідкуйте за анонсами.


Теги: фестиваль "Комора", театр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.