Перейти на мобільну версію сайту


24.08.2018

БЕНДЕРУ УВІЧНИЛИ

SAM_6155Ректорат ПДАТУ за клопотанням колективу Інституту механізації та електрифікації сільського господарства вирішив увіковічити пам'ять директора ІМЕСГ ПДАТУ, доктора педагогічних наук, кандидата технічних наук, професора, заслуженого працівник освіти України Івана Бендери, який помер рік тому 26 серпня. 

На фасаді Інституту механізації встановили меморіальну дошку. Честь зняти накриття з меморіальної таблички, встановленої на фасаді навчального закладу, була надана онукам покійного Івана Миколайовича у присутності керівництва ПДАТУ, товаришів, колег, друзів та близьких.

Іван Бендера віддав 44 роки життя університету і майже 20 років керував Інститутом механізації та електрифікації сільського господарства. Усі ці роки готував фахівці для аграрної галузі. Він залишив слід не лише в аграрній сфері, адже був розробником ступеневої освіти не лише у сільськогосподарських вузах, але взагалі в освіті України. Ця система успішно працює і нині. Вагомий внесок у розвиток інженерно-технічного факультету заслуговує великої шани цієї доброї і чуйної людини, справжнього педагога і керівника, чоловіка, який безмежно любив життя, але воно було недовге. За свої 67 років він зумів залишити вагомий слід на землі.


Теги: увічнили пам'ять, Іван Бендера

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.