Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2012

АЛЬОНА КУЗЕМА ХОЧЕ ЖИТИ У ШВЕЦІЇ. ТА ЧИ БУДЕ?

Альона Кузема побувала в ШвеціїНещодавно директор департаменту гуманітарної політики міськвиконкому АльонаАльона Кузема побувала в Швеції Кузема повернулася з робочої поїздки, яку провела у Швеції. Саме в цій країні головний гуманітарій міста переймала досвід створення Центру сім’ї.
Альона Леонідівна повернулася не лише з купою нових вражень, а й з... новою зачіскою. Що ж посприяло та надихнуло на таку зміну іміджу?
- Я хочу жити в Швеції, - зізналась пані Кузема, щойно ступивши на рідну землю. – Мальовнича природа, краса, затишок і комфорт – ось як можна охарактеризувати цю країну.
Альона Кузема побувала в ШвеціїНайбільше Альону Леонідівну вразив шведський мінімалізм. Люди там живуть у невеличких будиночках, в них є все, вони не купують непотрібних речей, не закладають будинок дороговартісними «цяцьками», аби лиш похизуватися перед сусідами.
Усе має бути якісне: не важливо, одяг це, побутова техніка, чи їжа. Шведи захищені соціально. Зароблені гроші вони витрачають на навколосвітні подорожі, відпочинок та спілкування. Вони отримують хорошу зарплатню. У порівнянні з нашою вона вища у десять разів. І це при тому, що ціниАльона Кузема побувала в Швеції такі ж, як у нас.
Велику увагу в країні приділяють екологічним та соціальним напрямкам. Швеція, у прямому розумінні цього слова, сяє чистотою.
Парки, зони відпочинку дійсно призначені для того, щоб прогулюватися там і отримувати задоволення. Усе настільки доглянуте, що складається враження, ніби й трава у лісі скошена рівнесенько...
Шведам, які побували на презентаціях та робочих зустрічах з кам’янчанами, дуже сподобалось наше місто. Є сподівання, що цьогоріч «квітку на камені» відвідають шведські туристи.
Дивлячись на фотографії, які привезла з поїздки Альона Леонідівна, розумію, що й сама б не відмовилась туди потрапити та набратись таких же позитивних вражень.

Теги: світське життя, Альона Кузема, Швеція, Центр сім’ї

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.