Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2013

А «ЖУРАВЛИК» ГАСТРОЛЮЄ

Кінець квітня - початок травня для дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» дитячої хорової школи (керівник Іван Нетеча) виявився плідним на подорожі та творчі зустрічі.
Спочатку колектив побував у м.Мукачево на святі хорової музики, а 12 травня «журавлята» default.jpegпідкорювали столицю. У Києві, в Українському домі відбувся 6-ий Всеукраїнський фестиваль дитячої духової пісні «О, мати Божа, райський цвіт».
Капела «Журавлик» разом з хоровими колективами з України та Білорусі радувала глядачів своїм мелодійним співом. На запрошення організаторів фестивалю спів «Журавлика» також лунав у столичних храмах - Михайлівському золотоверхому соборі, Володимирському соборі та костелі святого Олександра.
Послухати гарних пісень та потішитись за земляків прийшов екс-голова міської ради Олександр Мазурчак. Олександр Володимирович сидів у першому ряду та встиг зробити для себе кілька світлин на пам’ять. Певне, добряче скучив за рідним Кам’янцем.
Приємно, що ведучою фестивалю була кам’янчанка. А нам вдвічі приємніше, адже це була за сумісництвом наш власкор, талановита Романа Невмержицька.

Теги: хорова капела "Журавлик", Іван Нетеча, Романа Невмержицька

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.