Перейти на мобільну версію сайту


09.11.2012

А ТИ ЗРОБИВ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ?!

Численні поділи людей за різними типами характеру, як от холерик, сангвінік, флегматик, меланхолік, чи знаками зодіаку дають можливість, як нібито нам здається, їх охарактеризувати, наперед скласти портрет співрозмовника. Певний час такої думки притримувалася і я, особливо під час здобуття ще однієї освіти - практичного психолога. А в психології цих «типів», як-то кажуть, хоч греблю гати.
Михайло Сімашкевич з онукамиТа життя довело, що людей все ж не варто ділити. Розчаруватися зможеш будь-коли, не залежно від типажу особистості чи подій, написаних у її гороскопі.
А от на скільки людина себе любить та дбає про власний розвиток та самовдосконалення, то на цей пункт варто звернути особливу увагу. А найбільше на те, як вона дбає про власне здоров’я.
Багато хто думає, що вести здоровий спосіб життя дуже важко, на це потрібен час. А де його в нашому шаленому світі взяти? На всі ці відмовки єдина відповідь: «Було би бажання, а час знайдеться». А ти спробуй! Навіть, якщо в тебе спочатку не добре виходить, а лінощі шепочуть відкласти справу на потім, і ранкова пробіжка вкотре Володимир Мельниченковідміняється, достатньо проявити силу волі, щоб раз і назавжди потрапити у коло тих, хто вибрав здоров’я з-поміж основних життєвих пріорітетів.
Здоровий - значить успішний. Знаходиш час на себе і заняття спортом - ти крутий! І це дійсно так, адже спорт як ніщо інше дисциплінує, організовує, вчить терплячості, витривалості.
Успішні люди - успішні у всьому, а особливо у спорті.
Олександр ТкачукЯк гадаєте, переплисти Дністер складно? Напевне. А от новоспечений народний депутат України Володимир Мельниченко нічого складного в цьому не бачить.
- Плаваю в річці 5 місяців у році, - розповідає Володимир Володимирович. - Щоранку витрачаю на це заняття півгодини. За один раз пропливаю близько 1,5 кілометра. Приємно, що до мого улюбленого заняття долучається і 8-річний син Олексій. Не плаваємо ми лишень в неділю, бо ходимо до церкви. Узагалі, спорт полюбляв з дитинства. Бігав, займався фізкультурою та єдиноборствами. Спорт - це здоров’я!
Переїхавши до Києва, майбутній нардеп не полишив улюбленого заняття. Кілька днів тому він уперше скупався в Дніпрі.
Якщо знати місця, то вранці можна побачити, як група чоловіків купається у Смотричі. Група «Здоров’я», ідейним натхненником якої є директор Центру дитячої творчості Олександр Ткачук, на стадіоні коледжу харчової промисловості Микола Шухановпроводить ранкові пробіжки та займається фізкультурою. А Олександр Ткачук взагалі, який би холод не був, бігає босоніж!
Традиційними стали ранкові пробіжки і для президента федерації боксу міста, депутата міської ради Валерія Слободяна. Після них обов’язково на турніки.
- Якщо на вулиці погана погода, займаюся в спортзалі, - каже Валерій Слободян. - Найближчим часом планую відкрити власний. У ньому будуть зали боксу, аеробіки та тренажерний. Тож запрошую в спортзал усіх кам’янчан, небайдужих до власного здоров’я.
О 04.45 прокидається начальник міського управління праці та соцзахисту населення Людмила Позинюк. Її ранок ось уже 15 років розпочинається із гімнастики та констрастного душу. Каже, що така традиція, Віктор Дорожв першу чергу, для душі й здоров’я. Ранішньої бадьорості вистачає на весь день.
Незважаючи на постійну зайнятість й активність, знаходить час для заняття спортом і міський голова Михайло Сімашкевич. Разом з онуками Богданом і Давидом крутить педалі велосипеда, катаючись по Довжку. Часто вони ганяють наввипередки та Валерій Слободянзмагаються. Яким би мер не був стомленим, а для малечі завжди знайде вільну годину.
Як риба в воді, почувається у басейні депутат міської ради Олег Кушнірук. Плавання, на думку лікаря, хороший спосіб зняти стрес та весь негатив, що накопичився впродовж дня.
А от для ще одного відомого медика міста, лікаря амбулаторії сімейної медицини, що на Біланівці, Миколи Шуханова немає кращого розвантаження після трудового дня, як гра у настільний теніс.
У Миколи Макаровича немає жодного дня без зарядки. А от у пінг-понг обіграти його складно, рідко кому щастить.
Шанувальником тенісу, але вже великого є власник «Гала-готелю» Анатолій Ковальський. Свого часу він брав приватні уроки у відомого тренера з тенісу Бориса Фельгіна. Також цю гру полюбляють екс-голова міста Олександр Мазурчак та екс-депутат міста Ігор Земсков.
Уже традицією стала гра у волейбол для директора Кам’янець-Подільської філії ДЕД Василя Чорного та його друзів Анатолія Чистякова, Леоніда Дьяконова, Миколи Павлюка, Олександра Хоменка та інших. Разом вони збираються чи не щотижня у фізкультуро-оздоровчому комплексі впродовж багатьох років.
Головний спортсмен району Віктор Дорож - затятий футболіст, та й узагалі із спортом на «ти». Він - ініціатор проведення різноманітних кубків району з футболу, змагань та спартакіад.
Узагалі, за час керівництва Віктора Олександровича відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, сРоман Гуменюкпорт у районі отримав друге дихання. Яскравим підтвердженням цього є численні нагороди, які привозять школярі Кам’янеччини з районних, обласних, всеукраїнських та світових змагань.
Ще жоден бандит не втік від начальника сектору карного розшуку райвідділу міліції Романа Гуменюка. Швидше за нього в області ніхто з міліціонерів не бігає. Зрештою, він представляв нашу область на чемпіонаті України з бігу.
До спорту Романа Гуменюка привчив батько ще змалку. Спеціально для сина набудував різних турніків, вони разом здійснювали ранкові пробіжки лісом. Та начальник карного розшуку не лише бігун, а й футболіст. Свого часу Роман Васильович грав за хмельницьку команду «Поділля».
Варто зізнатись, що з недавньої пори небайдужою до спорту стала і я. Завдяки моєму близькому другу, ранкові обливання крижаною водою перетворилися на приємну традицію. І відчуття, я вам скажу, дійсно неперевершені!
Спорт - це не лише здорово, а й модно. Тож будьте модними і дбайте про себе!

Теги: світське життя, Михайло Сімашкевич, Володимир Мельниченко, Валерій Слободян, Олександр Ткачук, Роман Гуменюк, Микола Шуханов, Віктор Дорож, спорт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.