Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

А СЕМЕНЮК – НАЙКРАЩА З «ДЕСЯТКИ»

Парад наречених під час фестивалю «Весільна фортеця», який організувала розважальна агенція «Квітка на камені»,DSC_6024.JPG пройшов гордовитою ходою від Ратуші до Старої фортеці. Хоч і планувалося, що це буде найбільший в Україні парад наречених, та й заявок на участь у ньому на інтернет-порталі агенції було більш ніж достатньо для такої події, врешті вийшло як завжди.
Два десятка дівчат у весільних сукнях. Хтось надягнув святкове вбрання вже не5.JPG перше, хтось приміряв з надією найближчим часом вискочити заміж. Були й такі, що довго і успішно щасливі у шлюбі, та вирішили пригадати мить власного весілля і хоч на хвильку знову побути нареченими. Звичайно, без супроводу чоловіків нікуди. Правда, останні трималися в тіні своїх дружин-красунь, які того дня були в центрі уваги.
Центровою за підсумками журі стала 21-річна Вікторія Семенюк, донька Віктора Семенюка, начальника штабу УМВСУ в Хмельницькій області, та судді 6.jpgміськрайонного суду Валентини Семенюк.
Вікторія хоч і не дотрималась традицій весільної сукні за кольором, проте була стриманою у формі. Пишна сукня, в міру оздоблена, довга фата – одним словом нічого зайвого. Ну, як не дати перше місце та титул «Найкращої нареченої»?.. Перемогу Вікторія здобула серед 10-х учасниць, що дійшли до фіналу та набрали максимальну кількість голосів під час інтернет-голосування.
До речі, на сайті агенції серед наречених, які готувалися до параду, була помічена і 36-річна Марина Одольська. Правда, Марина на парад з певних причин не з’явилась, але рідному місту про свою персону, хай хоч у такий скромний спосіб, але нагадала.

Теги: світське життя, Вікторія Семенюк, Марина Одольська

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.