Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2018

«А ДЕ Ж ТЕ СЛОВО, ЩО ЙОГО ТАРАС КОЛО ЛЮДЕЙ ПОСТАВИВ НА СТОРОЖІ?»

слово«Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина», – говорить народна мудрість. Та багатство, втілене в скарбниці інших мов, залишиться для людини недосяжним, якщо вона не володіє рідною мовою, не відчула її краси. Тому з метою розкрити красу рідного слова, багатство і велич української мови, підкреслити значення рідної мови в житті кожного громадянина України та любов до рідної землі її народу у бібліотеці-філії №7 відбулася для дітей-користувачів літературно-мовна мозаїка «Барви рідного слова». 

Ведучою заходу була волонтер бібліотеки, найкраща читачка України, заступник голови ради старшокласників міста «Нова генерація лідерів» Інна Потапова.

На учасників чекали досить складні випробування: дати якнайбільше правильних відповідей у конкурсі «Сторінками народної творчості», поставити влучне запитання своїм суперникам, а ще треба було виявити здібності, виконавши вправи-ключі, розгадувати анаграми. Заінтригували питання «Чорної скриньки».

Під час заходу не забули і про великого сина нашого народу Тараса Шевченка. Позмагалися на кращого знавця його життя і творчості у вікторині «У вінок Кобзареві», а також читали поезію.

Оксана МАНЧУРАК, бібліотекар бібліотеки-філії №7.

Теги: бібліотека, слово Тараса

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.