Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2012

Із комуністів у старости

«Хто не без гріха, хай першим кине у мене камінь», - так за біблейськими переказами казав Ісус Христос, залишаючи цією фразою для всіх безнадійно скептичних шпаринку для надії.
Колишній атеїст, затятий комуніст і народний депутат Сергій Танасов, котрий балотувався від нашого округу до Верховної Ради двічі (один раз успішно – третє скликання) вже 10 років на громадських засадах працює старостою в церкві.

Якщо хто не пам’ятає, то Сергій Іванович - колишній заступник директора Кам’янець-Подільського цементного заводу. У 1994 році вперше пробував прорватись у велику політику, та потерпів фіаско. Друга спроба виявилася біл1165.jpgьш вдалою: кам’янецький, точніше почапинецький комуніст (Сергій Танасов родом із с.Почапинці Чемеровецького району, - прим.Ред.) на чотири роки засів у столиці.
До Кам’янця так і не повернувся, осів ближче до теплих країв – у селі з гарною назвою Роксолани поблизу Затоки. А що ще треба пенсіонеру, окрім тиші, теплої погоди та якогось хобі. Так вважає і екс-нардеп Танасов.
- Маю 22 сотки землі, шість з яких виділив під город, - каже Сергій Іванович. – Картоплі такої добірної посадив – замилуєшся! 5 відер вже в землі. Це перша, рання. Далі буде більше.
Нашу телефонну розмову несподівано перервав голос його дружини. Вона кликала Сергія Танасова на обід. Виявилось, що обід – то святе, бо, як каже колишній народний обранець, другий раз можуть і не покликати. Тим паче, що на обід подавали смажену картоплю.

Теги: світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.