Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

ФОРМУЛА УСПІХУ ЯНИ МЕЛЬНИЧУК: «НАПОЛЕГЛИВІСТЬ»
Вона завжди вирізнялася з-поміж інших. Можливо тому, що її тато постійно говорив, що вона не така як всі. І це загартовувало цю тендітну і водночас вольову жінку. Для багатьох вона в чомусь загадка, але сама по собі Яна Сергіївна дуже щира та відверта людина. Знайомтеся! Героїнею нашого проекту «Фантастична жінка» сьогодні є керуюча справами міської ради Яна Мельничук. 
Автор:  Ірина ФУРМАН

РАЛІ ФОРТЕЦЯ ЗАПРОШУЄ
Ралі Фортеця (10 - 12 травня) - програма заходів.

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
Дорогі кам’янчани! Шановні гості нашого міста!
Сьогодні ми в глибокій повазі низько схиляємо свої голови перед воїнами, які загинули, захищаючи рідну землю від німецько-фашистських загарбників. У цей час ми також низько схиляємо свої голови перед партизанами і підпільниками, всіма людьми доброї волі, хто у той важкий час чинив опір ворогові...

ФІАЛКИ ЇДУТЬ У ПАРИЖ
Сонячна погода, чудовий настрій і сюрпризи від «Українського кристалу» чекали на камянчан біля кафе «Кристал Бейкер», що на Пушкінській. Тут розігрувалася поїздка в Париж на двох та ще 24 призи для тих, хто купив одразу п’ять піц у п’яти міні-пекарнях мережі. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І НОВІ НАПРЯМКИ «АВАНТ‑АГРО»
Теоретики економічної науки не втомлюються повторювати, що соціальному благополуччю має передувати потужний економічний розвиток. Без розвинутого виробництва та сфери послуг будь-які соціальні гарантії для населення не мають фундаменту і нівелюються інфляцією як карткові будиночки. 
Сьогодні однією із стратегічних цілей децентралізації є підтримка суб’єктів господарювання в об’єднаних територіальних громадах, які є точками розвитку останніх. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТУРСЕЗОН ВІДКРИЛИ. РЕКОРД ВСТАНОВИЛИ
Святково, драйвово, пісенно, рекордно – саме так відкрився турсезон у Кам'янці-Подільському минулими вихідними.
Місто, як завжди, дивувало кам'янчан та гостей своїм неповторним колоритом – гастрономічним, музичним, фестивальним, обрядовим і сувенірним. Організатори дійства зробили все, щоб кожен зміг відчути себе активним учасником відкриття туристичного сезону.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МУДРІСТЬ І ДОБРОТА
Інтелігента, вихована, надзвичайно ерудована, активна у всьому, за що береться. Ці слова характеризують ще одну героїню нашого проекту «Фантастична жінка» Дзвениславу Цуглевич. Вона – лікар акушер-гінеколог вищої категорії, завідувач жіночою консультацією Перинатального центру та завідувач «Клініки, дружньої до молоді», а ще – національний тренер МОЗ UNICEF із розвитку дружніх до молоді служб.
Автор:  Ірина ФУРМАН

НАВЧАЙТЕСЯ ЯК ЖИТИ ТА ЖИВІТЬ ЯК ВЧИТЕ
Вольова, цілеспрямована, наполеглива, харизматична і водночас жіночна й ніжна. Ці слова характеризують наступну героїню нашого проекту «Фантастична жінка» Божену Філатову, яка є власницею та ідейним натхненником творчої майстерні «Божена».
Не часто зустрічаєш людей, які так палко захоплені своєю роботою.
Автор:  Ірина ФУРМАН

РИНКУ ЗЕМЛІ БУТИ. АЛЕ НЕ В ХАОСІ
Хто цікавиться аграрним життям в Україні, знає про існування Всеукраїнської аграрної ради, яку очолює Андрій Дикун. На сьогодні вона об'єднує більше 400 сільськогосподарських підприємств, загальний земельний банк яких нараховує близько мільйона гектарів. Хмельниччину у ВАР представляє близько 60 підприємств, три з яких з Кам'янець-Подільського району – ПП «Калинський ключ», ПП «Деметра-2010», ПП «Авант-Агро».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НЕМАЄ МЕЖ ДОСКОНАЛОСТІ
Вона ніколи не стоїть на місці, впевнено рухаючись вперед. Лідер по натурі, ніколи не зупиняється на досягнутому. Вчиться сама і разом з тим вчить інших. Вона – Леді Досконалість. Так можна назвати цю тендітну жінку, депутата районної ради, сімейного лікаря Діану Прокопову. І саме вона сьогодні є героїнею нашої рубрики «Фантастична жінка».
Автор:  Ірина ФУРМАН

ПРАЦЮВАТИ І В ПРАЦІ СКОНАТИ
Багатогранна, працьовита, компанійська, балакуча, надзвичайно талановита, рішуча і вольова, прекрасна мама і керівник. Ці слова адресовані ще одній фантастичній жінці нашого регіону – Людмилі Желізник, очільниці Довжоцького ЗДО «Веселка». І сьогодні вона розкриє нам таємницю свого успіху.
Автор:  Ірина ФУРМАН

БУТИ ПОТРІБНОЮ, ЦІКАВОЮ І ПРИЄМНОЮ ЛЮДЯМ
Легка у спілкуванні, екстравагантна, креативна, з тонким почуттям гумору. Тричі депутат міської ради і впродовж багатьох років – головний лікар дитячої міської поліклініки. Й узагалі, просто прекрасна, фантастична жінка, гість нашої рубрики сьогодні Тетяна Очеретенко. У чому ж секрет її успіху, давайте дізнаватися.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ЛЮБОВ ДО ВСЬОГО, ЩО ТИ РОБИШ
Інтелігентна, витончена, енергійна, чуйна, тендітна, прекрасна жінка. Це Ніна Федорівна Дубицька – директор сільськогосподарського підприємства «Фарна», ПП «Гринчуцьке» та перша героїня нашого проекту «Фантастична жінка». 
Свого часу вона не побоялася на 360 обертів змінити свою професію, що кардинально вплинуло на її подальше життя.

Автор:  Ірина ФУРМАН

ВІСІМ ПРИЗОВИХ
Мала академія наук допомагає нашим дітям уже в ранньому віці наблизитися до науки. МАН є вільною у виборі форм та методів навчання. Це дозволяє легко впроваджувати нові педагогічні рішення та методики, апробуючи їх на власній базі для подальшого більш широкого використання у системі освіти. Навчальні програми МАН дозволяють ознайомити достатньо широкий учнівський загал з основними навичками наукових досліджень, що не лише забезпечує необхідний досвід школярів, але й мотивує їх для навчання як у МАН, так і в загальноосвітніх навчальних закладах.

РЕКРУТИНГ – СУЧАСНА ФОРМА ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ
Не стояти на місці, оперативно реагувати на зміни та працювати на результат – це одне з основних правил фахівців Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості. Нещодавно службою зайнятості запроваджено послугу, яка вдосконалює процес пошуку роботи та підбору персоналу. Йдеться про рекрутинг – сучасну форму підбору кадрів.


Статті 61 — 75 з 701
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.