Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

У БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ ЗАЛИШАТИСЯ СОБОЮ
Вона енергійна, комунікабельна, завжди позитивна і креативна у всьому. Для неї робота – задоволення та пізнання нових горизонтів. При цьому дуже любляча донька, дружина, мама та бабуся. Це наша ще одна героїня проекту «Фантастична жінка» – директор туристичного агентства «Юнга-тур» Олена Солодковська.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ЗАЛИШАТИСЯ ЗАВЖДИ СОБОЮ
Вона вольова і цілеспрямована. Ніколи не зупиняється на досягнутому і живе за принципом: «Скільки живи, стільки вчись, самовдосконалюйся і самореалізовуйся». У неї завжди на обличчі посмішка, за будь-якої погоди як вдома, так і на роботі. Знайомтеся, наступна героїня нашого проекту «Фантастична жінка» – начальник управління культури, туризму і інформації Дунаєвецької міської ради Алла Бец.
Автор:  Ірина ФУРМАН

«РЕВІЗОР» ЗНОВУ НАВІДАВСЯ ДО МІСТА
Програма «Ревізор» знову побувала в Кам'янці-Подільському. Телевізійні контролери відвідали декілька закладів громадського харчування. Під приціл цього разу з-поміж інших потрапили сендвіч-бар «Троє в каное» та ресторан «Франтъ». Щоправда, табличок з відзнаками «Ревізор рекомендує» жоден заклад не отримав.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НЕ ТАК ЯК ХОТІЛИ, АЛЕ СВЯТКУВАЛИ
Незважаючи на негоду, святкування Дня міста все ж таки відбулося, щоправда не з таким розмахом, як планували організатори. Окремі заходи довелося відмінити, але більшість традиційних могли побачити кам'янчани та гості міста.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ФОРМУЛА УСПІХУ ЯНИ МЕЛЬНИЧУК: «НАПОЛЕГЛИВІСТЬ»
Вона завжди вирізнялася з-поміж інших. Можливо тому, що її тато постійно говорив, що вона не така як всі. І це загартовувало цю тендітну і водночас вольову жінку. Для багатьох вона в чомусь загадка, але сама по собі Яна Сергіївна дуже щира та відверта людина. Знайомтеся! Героїнею нашого проекту «Фантастична жінка» сьогодні є керуюча справами міської ради Яна Мельничук. 
Автор:  Ірина ФУРМАН

РАЛІ ФОРТЕЦЯ ЗАПРОШУЄ
Ралі Фортеця (10 - 12 травня) - програма заходів.

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
Дорогі кам’янчани! Шановні гості нашого міста!
Сьогодні ми в глибокій повазі низько схиляємо свої голови перед воїнами, які загинули, захищаючи рідну землю від німецько-фашистських загарбників. У цей час ми також низько схиляємо свої голови перед партизанами і підпільниками, всіма людьми доброї волі, хто у той важкий час чинив опір ворогові...

ФІАЛКИ ЇДУТЬ У ПАРИЖ
Сонячна погода, чудовий настрій і сюрпризи від «Українського кристалу» чекали на камянчан біля кафе «Кристал Бейкер», що на Пушкінській. Тут розігрувалася поїздка в Париж на двох та ще 24 призи для тих, хто купив одразу п’ять піц у п’яти міні-пекарнях мережі. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І НОВІ НАПРЯМКИ «АВАНТ‑АГРО»
Теоретики економічної науки не втомлюються повторювати, що соціальному благополуччю має передувати потужний економічний розвиток. Без розвинутого виробництва та сфери послуг будь-які соціальні гарантії для населення не мають фундаменту і нівелюються інфляцією як карткові будиночки. 
Сьогодні однією із стратегічних цілей децентралізації є підтримка суб’єктів господарювання в об’єднаних територіальних громадах, які є точками розвитку останніх. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТУРСЕЗОН ВІДКРИЛИ. РЕКОРД ВСТАНОВИЛИ
Святково, драйвово, пісенно, рекордно – саме так відкрився турсезон у Кам'янці-Подільському минулими вихідними.
Місто, як завжди, дивувало кам'янчан та гостей своїм неповторним колоритом – гастрономічним, музичним, фестивальним, обрядовим і сувенірним. Організатори дійства зробили все, щоб кожен зміг відчути себе активним учасником відкриття туристичного сезону.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МУДРІСТЬ І ДОБРОТА
Інтелігента, вихована, надзвичайно ерудована, активна у всьому, за що береться. Ці слова характеризують ще одну героїню нашого проекту «Фантастична жінка» Дзвениславу Цуглевич. Вона – лікар акушер-гінеколог вищої категорії, завідувач жіночою консультацією Перинатального центру та завідувач «Клініки, дружньої до молоді», а ще – національний тренер МОЗ UNICEF із розвитку дружніх до молоді служб.
Автор:  Ірина ФУРМАН

НАВЧАЙТЕСЯ ЯК ЖИТИ ТА ЖИВІТЬ ЯК ВЧИТЕ
Вольова, цілеспрямована, наполеглива, харизматична і водночас жіночна й ніжна. Ці слова характеризують наступну героїню нашого проекту «Фантастична жінка» Божену Філатову, яка є власницею та ідейним натхненником творчої майстерні «Божена».
Не часто зустрічаєш людей, які так палко захоплені своєю роботою.
Автор:  Ірина ФУРМАН

РИНКУ ЗЕМЛІ БУТИ. АЛЕ НЕ В ХАОСІ
Хто цікавиться аграрним життям в Україні, знає про існування Всеукраїнської аграрної ради, яку очолює Андрій Дикун. На сьогодні вона об'єднує більше 400 сільськогосподарських підприємств, загальний земельний банк яких нараховує близько мільйона гектарів. Хмельниччину у ВАР представляє близько 60 підприємств, три з яких з Кам'янець-Подільського району – ПП «Калинський ключ», ПП «Деметра-2010», ПП «Авант-Агро».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НЕМАЄ МЕЖ ДОСКОНАЛОСТІ
Вона ніколи не стоїть на місці, впевнено рухаючись вперед. Лідер по натурі, ніколи не зупиняється на досягнутому. Вчиться сама і разом з тим вчить інших. Вона – Леді Досконалість. Так можна назвати цю тендітну жінку, депутата районної ради, сімейного лікаря Діану Прокопову. І саме вона сьогодні є героїнею нашої рубрики «Фантастична жінка».
Автор:  Ірина ФУРМАН

ПРАЦЮВАТИ І В ПРАЦІ СКОНАТИ
Багатогранна, працьовита, компанійська, балакуча, надзвичайно талановита, рішуча і вольова, прекрасна мама і керівник. Ці слова адресовані ще одній фантастичній жінці нашого регіону – Людмилі Желізник, очільниці Довжоцького ЗДО «Веселка». І сьогодні вона розкриє нам таємницю свого успіху.
Автор:  Ірина ФУРМАН


Статті 46 — 60 з 690
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

КОХАННЯ
КОХАННЯ Що перше вам спадає на думку, коли йде мова про 14 лютого? Ймовірніше, що згадуєте саме День закоханих – свято, яке до нас прийшло з-за кордону і дуже скоро стало надзвичайно популярним серед молоді. Наскільки доцільно його святкувати нам, українцям, маючи, зокрема, Івана Купала, питання направду актуальне. Але сьогодні не про це. Сьогодні поговоримо про кохання – почуття, що гуртує всіх навколо Дня святого Валентина.
Запитайте себе, коли ви закохуєтесь, на що це схоже?Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.