Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

ПЕРЕМОГЛО «СІЛЬСЬКЕ ТАКСІ»
Другий сезон КВК у Китайгородській ОТГ, як і минулого року, припав на літній період, коли можна добряче підготуватися до виступів, розважитися й повеселитися.
Цьогоріч участь у грі клубу веселих і кмітливих взяли 7 команд. У результаті до фіналу дійшли четверо. Як завжди, були ті, хто пас задніх. Якщо минулого року відмовилися від участі в КВК колодіївчани, то цього року пасивними були жителі села Демшин. Свою відмову мотивували тим, що вже провели свято Івана Купала. Дивний підхід до організації громадського життя. Чи клубні заклади мають працювати лише раз на рік?
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДОКОРІННО УКРАЇНСЬКИЙ
За підтримки Культурного фонду України в рамках програми «Знакові події української культури-2019» в Кам’янці-По­діль­сь­кому 23-25 серпня відбудеться фестиваль історичної реконструкції «Остання столиця». Не вперше, але значно масштабніше і насиченіше, ніж минулими роками. 

КНИГИ, ЯКІ ПРОФІНАНСУЮТЬ
У міській раді визначилися із книжковими виданнями, випуск яких частково профінансується з міського бюджету. Обирали серед пропозицій, що взяли участь у конкурсі, оголошеному виконкомом, відповідно до «Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в місті Кам’янці-Подільському на 2018-2020 роки».

СВЯТКУВАЛИ СЛОБІДКА, СТАРА УШИЦЯ І ЛИСОГІРКА
9 серпня в стінах Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради лунали музика і сміх, привітання і подяки, всі присутні відчували емоційне піднесення і гордість за громаду. 
Музичне дійство, приурочене святкуванню 230-річчя (1789 рік) з дня заснування села Слобідка-Кульчієвецька пройшло на високому мистецькому рівні. Сільські колективи, працівники культури подарували яскраві та чудові емоції.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВАГІТНІСТЬ – ЦЕ ШКОЛА ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ
Людмила Анатоліївна з дитинства мріяла бути або лікарем, або журналістом. Та доля свого часу дала можливість остаточно визначитися з професією, про вибір якої з того часу жодного дня не пожалкувала.
«На роботу як на свято», – з таким девізом щодня крокує до Кам’янець-Подільського перинатального центру Людмила Миколайчук.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ШКОЛИ І ДИТСАДКИ ПІДКЛЮЧАТЬ ДО ОНЛАЙН СИСТЕМИ
В Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ) 19 липня відбулась презентація нової онлайн-системи зі збору, зберігання, управління та використання освітніх даних, мета якої підвищити ефективність шкіл та поліпшити якість навчання. Онлайн-система – Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту (АІКОМ) – була розроблена Інститутом освітньої аналітики, який є підрозділом Міністерства освіти і науки, у рамках гранту Світового Банку. 

28 ЛИПНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ
Традиційно, починаючи з 1996 року, в останню неділю липня, працівники сфери торгівлі та закладів ресторанного господарства відзначають своє професійне свято – День працівників торгівлі, який встановлено Указом Президента України від 5 червня 1995 року № 427/95.

У «КАБЕЛЬНИКУ» ОТРИМУЮТЬ НАСОЛОДУ
Уже 10 років поспіль діти пільгової категорії населення з малозабезпесених родин, обдаровані, з інвалідністю та учасників АТО і ООС зі Слобідки-Кульчиєвецької оздоровлюються на морі в дитячому таборі «Кабельник».

РОДІКОВУ ВРУЧИЛИ ОРДЕН
12 липня начальник Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Кравчук вручив начальнику нашого Центру розмінування полковнику Володимиру Родікову орден Данила Галицького за значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, громадянську мужність і самовідданість, бездоганне служіння українському народові.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

А ПОДАРУНОК ЗАБРАТИ НІКУДИ, або ЗНОВУ РЯТУЙТЕ ШВИДКУ
Швидка медична допомога може отримати новесеньку сучасну карету швидкої допомоги марки «Пежо», обладнану за останнім словом техніки, але її немає куди поставити, тому автівка від фонду Рената Ахметова стоїть у Хмельницькому на базі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і очікує господаря, але потрібно мати, куди її поставити, тобто бокс.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ОЙ НА ІВАНА, ОЙ НА КУПАЛА...
Купальське свято – одне з найбільш таємничих і магічних свят, що дісталося нам від наших пращурів.
Кожного року, ніч на Івана Купала наповнена обрядами, пов'язаними з водою, вогнем і травами. Основна їх частина виконується вночі. Раніше також вважалося обов'язковим скупатися до заходу сонця, а ближче до вечора на височинах або біля річок розпалити багаття.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«БРУКІВКА» ДИВУВАТИМЕ ГОСТЯМИ І ФІЛЬМАМИ
Вересень у Кам’янці-Подільському буде надзвичайно насичений кінематографічно, принаймні один із вікендів. Річ у тім, що саме в цей час проходититме уже третій Міжнародний кінофестиваль «Бруківка», який збере не тільки поціновувачів кіномистецтва, а й акторів, режисерів та кінострічки з усіх куточків світу.
Відкриття ІІІ Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» відбудеться 13 вересня в Старій Фортеці.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДОБРОГО РАНКУ, МАМО!
Так починається мій кожний день. Уже минув рік, як я останній раз чула Твій голос, торкалась Твоєї щоки і обіймала Тебе... Минув тільки рік, а для мене це наче ціла вічність...
Сьогодні вихідний, але це не означає, що я не працюю. Ти ж пам’ятаєш: у лікарів рідко бувають справжні вихідні.

ТВОРИ ГРЕНА У КАТАЛОЗІ
26 червня у Галереї мистецтв відбулась презентація каталогу робіт відомого художника-педагога кінця ХІХ – початку ХХ століть Олександра Грена – «Твори Олександра Грена у збірці Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника». У виданні, що побачило світ на 32 сторінках, – 18 творів митця, що зберігаються у фондах К-ПДІМЗ. Видано каталог у Ка­м’ян­ці-Подільському ФОП Панькова А.С. 
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

УСЕ ПРО ГОРІХИ

Минулого тижня в Кам’янці-По­діль­ському та Боришківцях відбулася Всеукраїнська горіхова конференція «Український горіховий «Ідеал»: міф чи реальність. Низькорослі, швидкоплідні горіхи, очікування та перспективи. Перші практичні результати». Організувала захід ВГО «Українська горіхова асоціація», приймав гостей та ділився практичним досвідом відомий на Кам’янеччині аграрій Анатолій Зелениця.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 31 — 45 з 694
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

МИ СПРАВИМОСЯ, Я ВІРЮ В ЦЕ!
МИ СПРАВИМОСЯ, Я ВІРЮ В ЦЕ! Ніколи не вважала себе глобалісткою ні в чому, але події останніх кількох тижнів, які пов’язані з вірусною пневмонією, змусили мене визнати – я така. Не хочеться вкотре озвучувати ще кілька місяців тому таку незвичну назву для всіх як «коронавірус», яка звучить тепер зі всіх телевізійних передач, розсипається тисячами літер зі шпальт газет і журналів і викликає страх у мільйонів людей по всьому світу. Але саме вона змусила нас всіх замислитися заради чого ми на світі живемо, якими насправді є наші...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.