Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

«НАВЧАТИ, МРІЯТИ, ТВОРИТИ, ДОСЯГАТИ»
Юність – відповідальна пора і від того, як вона минає, залежить майбутнє особистості, адже так важливо, аби вже змалечку пріоритетом стала не вулиця з її негативним впливом, а захоплення, яке спонукало б до розвитку інтелекту та свідомості. 
Саме зараз важливу роль відіграє позашкілля, зокрема гуртки технічної творчості, які в позаурочний час приносять дітям велику користь та задоволення.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЛЮДЯНІСТЬ, ЧЕСНІСТЬ, ЛЮБОВ ДО СПРАВИ ТА ПРАЦЬОВИТІСТЬ
Вона надзвичайно талановита, розумна і цілеспрямована. Водночас винахідлива, дуже креативна та відповідальна у всьому, за що береться. Вмілий керівник, чуйна мама, віддана подруга і просто прекрасна людина, в якій органічно поєднується безліч різних по собі позитивних рис характеру. Це ще одна героїня нашого проекту «Фантастична жінка» – керівник SARGOI International Community у Кам’янці-Подільському Юлія Швидка.
Автор:  Ірина ФУРМАН

НІКОЛИ НЕ СТОЯТИ НА МІСЦІ
Компанійська, весела, життєрадісна, трудолюбива і впевнена у всьому, що робить і чого прагне в житті. Відверта і щира у спілкуванні як зі своїми працівниками, так і зі своїми дітьми. Терпіти не може брехні та підлабузництва. Така вона, ще одна героїня нашого проекту «Фантастична жінка» – директорка ТОВ «Агро-Слава 2017», кандидат сільськогосподарських наук Ярослава Бабій.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ДОПОМАГАТИ ТИМ, ДЛЯ КОГО ЦЕ ВАЖЛИВІШЕ
Це людина не просто з великим серцем і щирою душею. Вона давно чітко визначилася зі своєю життєвою позицією та вважає її найбільш правильним вибором у житті. Ця жінка впродовж майже шести останніх років стала для багатьох військових та їхніх рідних і близьких не лише на території Кам’янеччини, але й за її межами, подругою, мамою, сестрою, бойовим товаришем. Розмова сьогодні про ще одну фантастичну жінку з великої літери – волонтера, співзасновника БФ «Центр допомоги кам’янчанам, учасникам АТО» Тетяну Кошелеву.
Автор:  Ірина ФУРМАН

СТАВИТИСЯ ДО ЛЮДЕЙ ТАК, ЯК ТИ ХОЧЕШ, ЩОБ СТАВИЛИСЯ ДО ТЕБЕ!
Надзвичайно активна по життю, комунікабельна, щира, привітна, впевнена у всьому, за що береться, наполеглива і непосидюча. Її неможливо переконати в тому, в чому вона бодай на секунду сумнівається. Завжди впевнено рухається вперед і вважає, що з кожною хвилиною життя людина має розвиватися і не зупинятися на досягнутому. Прекрасний керівник на роботі, а вдома – ніжна, тендітна, любляча дружина та мама. Ці всі слова про ще одну героїню нашого проекту «Фантастична жінка» – приватного підприємця, директора ресторану «Фараон» Тетяну Маціон.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РОБИТИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ. ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО РОБИШ
Вона ніколи не зупиняється на досягнутому, не боїться починати щось з самого початку, енергійна і запальна, активна і креативна, відповідальна у всьому, за що береться. Гарна, розумна, чутлива, ніжна мама й любляча донька. Ці слова адресовані ще одній героїні нашого проекту «Фантастична жінка» – сільському голові Жванецької об’єднаної територіальної громади Тетяні Криворучко.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ВЧИТИСЯ, ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ І БАГАТО ПРАЦЮВАТИ
Вона завжди тримає руку на пульсі, знаходиться в епіцентрі подій, поважає і цінує професіоналів своєї справи. При цьому вирізняється з-поміж інших своїм загостреним почуттям справедливості. Вона така є і пишається цим. Любляча мама, прекрасна дружина, надійний друг і просто чарівна жінка. Це ще одна героїня нашого проекту «Фантастична жінка» – директор ТзОВ «ТРК «Кам’янець-По­дільсь­кий», тележурналіст, ведуча передачі «Кам'янецькі новини» Інна Дорога.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ТВОРИТИ ДОБРО ЛЮДЯМ
Вона надзвичайно енергійна й активна людина. Абсолютний лідер у всьому, цілеспрямована, працелюбна, при цьому любляча жінка, мама та бабуся. Ці слова стосуються ще однієї героїні нашого проекту «Фантастична жінка» – заступника голови ради ветеранів міста, голови комітету ветеранів праці та дітей війни, заслуженого працівника соціальної сфери України, депутата Хмельницької обласної ради чотирьох скликань, радника міського голови, начальника управління праці та соціального захисту населення міста Кам’янця-Подільського з 1987 до 2010 року, ректора Університету третього покоління, голови первинної ветеранської організації селища цукрового заводу
Надії Підскоцької.
Автор:  Ірина ФУРМАН

БУТИ У ВСЬОМУ ВІДВЕРТОЮ І ЧЕСНОЮ
Спокійна, виважена, толерантна, працелюбна, за покликом душі абсолютна альтруїстка, за бажанням розвиватися по життю – лідер. Любляча дружина, мама, бабуся та мудрий керівник. Ці слова стосуються наступної героїні нашого проекту «Фантастична жінка», директора територіального центру соціального обслуговування «Турбота» Валентини Солодковської.
Автор:  Ірина ФУРМАН

БРАТИ ВІД ЖИТТЯ ВСЕ ПОЗИТИВНЕ І ХОРОШЕ!
Вона завжди сповнена енергією, відповідальна у всьому, що робить, наполеглива і переконлива. При цьому ніжна і тендітна мама двох прекрасних дітей. Це наша героїня проекту «Фантастична жінка», нотаріус Світлана Мартинюк.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ЛЮБІТЬ ТЕ, ЧИМ ЗАЙМАЄТЕСЯ!
Вона надзвичайно креативна. Кожна її робота заслуговує великих овацій. Щира, сердечна, абсолютно віддана роботі людина, просто чарівна, фантастична жінка, ще одна героїня нашого проекту – режисер народного театру «Тандем» Галина Коротенко та засновник театрального фестивалю «Комора». Цього року останній святкуватиме п‘яту ювілейну річницю.
Автор:  Ірина ФУРМАН

НЕ ВІРТЕ ЗАБОБОНАМ, ВІРТЕ ЛІКАРЮ
Іншого виходу, аніж стати лікарем у неї не було. Це не був примус або ж чиєсь повчання. Просто вона росла в такому середовищі, де апріорі обирали тільки лікарську життєву стежку. Тож не дивно, коли журналісти запитали маленьку Вікторію, яка гралася в дворі ляльками, ким вона мріє стати, як виросте, дівчинка, не замислюючись випалила: «Лікарем, як мама з татом».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МУЖНОСТІ ТА МУДРОСТІ НА КОЖЕН ДЕНЬ
Вона ніжна, тендітна і романтична. Водночас цілеспрямована і впевнена в тій справі, яку робить. Багатогранна, завжди самовдосконалюється і поважає людей, які прагнуть такого ж розвитку. Перфекціоністка, адже не вміє жити і працювати по-іншому. Вимоглива до себе, завжди вміє розділяти чорне від білого. Інтелігентка та інтелектуалка. Любляча мама та жінка. Педагог, який приніс для нашого міста чималі здобутки – це Наталія Рудніцька, вчителька української мови і зарубіжної та української літератури Кам’янець-Подільської ЗОШ №17, призерка конкурсу «Global Teacher Prize Ukraine». І ще одна наша фантастична жінка.
Автор:  Ірина ФУРМАН

ЗАМЕРЕЖИЛИ ДУШУ, ОБ’ЄДНАЛИ ПІСНЕЮ
Закохані в пісню, вони нею живуть, її повсякчас дарують своїм численним шанувальникам. Цей колектив знають не лише в кожному селі Кам’янець-Подільського району, а й в Україні та за її межами. За 10 років діяльності він завоював глядацьку любов, і робив це зі всією щирістю та легкістю, на яку здатен.
«Фірмачі», – каже директор колективу на всіх професіоналів своєї справи.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ТРЕТЯ – УСПІШНА, ЧЕТВЕРТА БУДЕ ЕКСКЛЮЗИВНА
Минулого вікенду Кам'янець-Подільський перетворився на справжню кінематографічну столицю. Тут вже втретє пройшов Міжнародний кінофестиваль «Бруківка».
 Упродовж п'яти днів на п'ятьох локаціях фестивалю побувало майже чотири тисячі відвідувачів. Разом із «Бруківкою» в місті проходив і Всеукраїнський форум «Молодіжні сходинки». Захід відкривав міський голова Михайло Сімашкевич. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 16 — 30 з 701
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.